Обновено
uxcell Акрилик Плоштадот Род,Јасно,8mmx8mmx250mm Цврсти Пластични ПММА Бар Стап 4pcs

uxcell Акрилик Плоштадот Род,Јасно,8mmx8mmx250mm Цврсти Пластични ПММА Бар Стап 4pcs

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2277.60

【ДОБАР ДИЗАЈН】- 8 x 8 x 247mm / 0.31 x 0.31 x 9.72 инчен Акрилик Јасно Род ги користат за Архитектонски Модел Правење DIY. 【ДОБАР МАТЕРИЈАЛ】- Пластични Круг Род произведено во Акрилик,е лесен, тешки пластика која Нуди повеќе исклучителни weatherability, сила, јасност и флексибилност. 【ПРЕДНОСТИ 】- Акрил прачки се трајни, посилно од стакло.е стакло замена материјал кој често се користи често.Добро оптички јасност (93% светлина). 【ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ】- Тоа е лесно да се машина, стабилна во обработка на перформанси и добрата во затегнувачка цврстина.Може да се Polishable, перфорирани, струг обработка, sandblasting It. 【АПЛИКАЦИЈА】- Акрилна Пластика род Идеални за осветлување тела, архитектура, занаетите, модел одлуки, изложба дисплеи и хоби користење.АПЛИКАЦИЈА - Акрилна Пластика род Идеални за осветлување тела, архитектура, занаетите, модел одлуки, изложба дисплеи и хоби користење.АПЛИКАЦИЈА - Акрилна Пластика род Идеални за осветлување тела, архитектура, занаетите, модел одлуки, изложба дисплеи и хоби користење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Основана во 1932 година, Forney нуди повеќе од 5,000 производи за хардвер, автомобилската, фарма и сточарство и

Одделение 9008 / C2 (10% Кобалт).Жито Големина : СубMicron.Дијаметар на Толеранцијата (h6) : +0 / 0.00035...

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Големината на производот рачно се вреднуваат, ве молиме овозможи мало грешки, ви благодариме за вашето

2024 Алуминиумски Шипки T4, 1 1 / 2" (1.50") Дијаметар x 3 Метри Должина.Дијаметар Толеранција : + / .012"Темперамент T4.

【ДОБАР ДИЗАЈН】 247mm х 8мм / 10" x 5 / 16" Акрилик Светло Виолетова Линија Род ги користат за Архитектонски Мод

Покрај тоа, алуминиумска лента е совршено обликувани во зависност од трансформација во потребните дета

Род Акции за Општа Намена Алуминиум Легура Тип 2011 Дијаметар од 2, Во Должина Од 6 Ft Неполиран Заврши Темпе

Модел : S221 Суров материјал : месинг.Облик : Тркалезна;.Дијаметар : 0.8 mm / 1.0 mm / 1.2 mm / 1.6 mm / 2.0 mm / 2,5 mm.За различни

Облик : се Тркалаат; Материјал : Neoprene; Одделение : Висока Јачина; Durometer : 60 A; Поддршка Тип : Акрилик Лепило.Д

Димензии : Должина : 100mm, со Дијаметар : 22mm / 25мм / 30мм / 35mm / 40mm / 45mm / 50мм / 55мм / 60mm / 65mm.Материјал : Ta2 Титаниум.Т

✅Карбонски Влакна Род : Дијаметар : 0.8 mm Должина : 500mm; ✅Answer : ___________________________ Note : Сите Карбонски Влакна Род

Дувачкиот Солидна Тркалезни Прачки Струг Бар Акции за DIY Занает 50mmx2mm 20pcs.Површина е мазна, лесна за облик

ГОЛЕМИНА : 0.75"" кол.x 8" должина.ТОЛЕРАНЦИЈА : (0 / +0.003" кол.) (0" должина).ОТПОР заварување класа 12...

Две парче дизајн.Долгорочните јасно пластични случај.Ева пена рачка за долг живот.Токму избалансирани

Облик : се Тркалаат; Материјал : BunaN; Одделение : Висока Јачина; Durometer : 70 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1"

Облик : се Тркалаат; Материјал : BunaN; Одделение : Висока Јачина; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Акрилик Лепило.Деб

Волфрам челик круг бар цврстина : 91 степени, волфрам карбид,има силна отпорност на абење, висока цврстин

Должина : 4 инчи.Дијаметар : 1 инч.Материјал Тип : 304 општа намена не ' рѓосувачки челик.Крај : Неполиран (Мил

KFid Fran Пластични Круг Род,9 / 32 инчен Кол 20 инчи Должина,Бела FRP Fiberglass Круг Род Инженеринг Пластични Bar Product

Scroll