Обновено
ELEGANI Пастел, Бебешко Сина Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Пастелни Сина Congrats Град Пијалаци Салфетки 36ct

ELEGANI Пастел, Бебешко Сина Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

ELEGANI Пастел, Бебешко Сина Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;.Пастелни Сина Congrats Град Пијалаци Салфетки 36ct.Направете ја вашата партија екстра домот!!!.ELEGANI Пурпурна Тема Садови за Посебни Прилики и Завршувањето;.Го зграби една од овие Пастелни Сина Congrats Град Пијалаци Салфетки и се подготвени да наздравуваат на град!На "Congrats Град!" насловот е отпечатен во средината на овие пастелни сина хартија салфетки.Црни и бели гранични работи околу секоја салфетка, и ѕвездите и confetti се испечатени на овие дипломирањето салфетки за да се заврши нивниот дизајн.Оставете оџакот на овие мали хартиени салфетки во пијат маса за гости да го зграби што тие уживаат да пијат по дипломирањето партија!Пастелни Сина Congrats Град Пијалаци Салфетки детали за производот : 36 по пакет 5in x 5in кога свитканите 2-ply хартија Направени во САД 783830.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ На салфетка е рабовите дојде убаво врежана за еден допир на софистицираност.Одлично за

16 ручек салфетки, 2 ply.Секој салфетка мерки 127 / 8 во.x 127 / 8 во.ширевте.Направен во САД.Велигден печатени руч

Пакетот Вклучува : 16 x Пица Партија Тематските Пијалаци Салфетки,6.5" x 6.5".Имајте на табели чистење на ваши

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН – Додадете еден допир на елеганција на вашата свадба или на посебен настан со салфетк

Со висока апсорпција на вода и мекост, таму е удобно јадење искуство при користење на тоа, јас верувам де

16 ручек салфетки.Ручек салфетки украсени со диско топка осветлена и различно обоени светлини во црна по

Вештерка тематските салфетки направи одличен сезонски вечера материјали, ноќта на Вештерките партија

Големина : стока вклучуваат 4 парчиња на салфетка, мерки 20" x 20" инчи(50.8 x 50.8 cm).Материјал : Полиестер ( сјајн

Пакет од 16 Теал Quatrefoil Пијалаци Салфетки.Теал Партија Салфетки мерка 10" x 10" кога ширевте и 5" x 5" инчи укина

Жетвата Падне Ручек Салфетки 16ct (2x Пакет на 16каратно секој) 7 1 / 2in x 6 1 / 2in Хартиени Салфетки.Празници, Теми

Овие убави Принцезата И Жабата Пијалаци Салфети (16 Count) функција Принцеза Tiana во нејзината прекрасна зел

【Еднорог роденден материјали】Вашиот малку девојка роденден наскоро доаѓа.Дали сакате да биде домаќин

Пакетот вклучува : 16 x 2Ply Ручек Хартиените Салфети 6.5".Карактеристики на производот светло сина, шарени п

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН – Додадете еден допир на елеганција на вашата свадба или на посебен настан со салфетк

Сосема нов Фантастичен квалитет Партија Партија Салфетка.Голема завршувањето на допир за било која Пар

Големина : стока вклучуваат 6 компјутери на салфетка, мерки 20" x 20" инчи(50.8 x 50.8 cm).Материјал : Полиестер ( сј

Овие метални злато пијалаци салфети се одлични за на свадба прием или годишнината партија...

Кликнете на брендот од страна на Artediseño piezas maestras под насловот во сина боја за да ја видите нашата продавн

16Број 2ply хартија Пијалаци салфетки.Околу 5 x 5инчен укината; направени во САД.Темата ноќта на вештерките

16 пијалаци салфетки по пакет.Расположливиот хартија.Абсорбента пијалаци салфетка.Совршен за користење

Пакетот вклучува 16 печатени салфетки дека изградба на симпатична маса амбиент.Овие 2ply салфетки функциј

2 Ply Ручек Партија Салфетки 5" x 5" Здиплен Големина.Едната Страна на Салфетка Карактеристики 'Еј Gull Пријат

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 100 Пијалаци Хартиените Салфети 5" x 5".ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : се Донесе еден неврзан но еле

КОЛИЧИНА И ГРАНИЦИ : 50 Пак, 13"X13"(ширевте), 6.5"X6.5"(укината).КЛАСИЧЕН БОИ КОМБИНАЦИЈА & ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : на с

40 брои шарени и живописни Зима Жолта Дрво Салфетки, се прилично за ручек вечера, коктел десерт на една па

Нашата убаво дизајниран Коктел Салфети се направи било поставување на место каде гостите ќе сакате да л

пакетот содржи 16 хартија салфетки.секој салфетка мерки околу 6.5 инчи укината.не се безбедни за микробра

Scroll