Обновено
ThreeBulls 2 Pack 4-Pin PWM Фан Splitter Кабел, Ракави Плетенка Адаптер Компјутер PC Фан Моќ Проширување Кабел од 1 до 3 Конвертор за Компјутер ATX Case 4-Pin/3-Pin Вентилаторот за Ладење Кабе

ThreeBulls 2 Pack 4-Pin PWM Фан Splitter Кабел, Ракави Плетенка Адаптер Компјутер PC Фан Моќ Проширување Кабел

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

Одлични 4-pin PWM 1 до 3 splitter фан напојување продолжување кабелот за PC компјутер матична плоча фанови, ви направи полесно diy PC компјутер случај.Широко Компатибилен : кабелот е еден од 4-пински женски конектор на 4-пински машки конектори, за поддршка на 4-pin-от и 3-pin фанови кабел, фан моќ кабел компатибилен со 4 pin и 3 pin PC случај фанови.Лесно да се приклучокот, фан продолжување кабел нуди поголема флексибилност помеѓу матичната Плоча и ПРОЦЕСОР ладење фанови.Црна ракави најлон плетенка кабел, многу издржливи и направи внатрешноста на компјутер случај изгледа повеќе чисти & чисти.Пакет содржина : 2 црна 10.6 инчен 1-на-3 splitter фан напојување продолжување кабли, машки да се женски конектор приклучок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

♥ 【2 PACK 120 MM ФАН 1500 RPM】 : 120x120x25mm / 4.7x4.7x1in.Напон : 12 V; Брзина : 1500 RPM; Струење : 57 CFM; Бучава : 23d BA; Имајќи : Ракави

【Висок Квалитет】Направен од висококвалитет и безбедна материјали, безбедно и издржливи...

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел : UT676 DXTP ;Големина : 172*160*55ММ ;.Тип : Инвертер Axial Фан;.Номиналниот н

Компатибилен ПРОЦЕСОР : Компјутерски Случај Ладење.Секој фан е со 4screws да се испрати.Антивибрации влошк

Опис : MF140 ОРЕОЛ дава конкретни воздух за ладење решенија, кои се многу погодни за ПРОЦЕСОРОТ радијатори

3 U BLANKING ПАНЕЛ : Удар кул воздух преку вашиот багажник куќиште за да се задржи вредни опрема функционира е

100% Сосема нов и Висок квалитет.Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата.Ние правиме ма

Девет фан исклучување на пренасочување дизајн ножеви, струење од жлебот на површината на сечилото, може

6010 вентилаторот за ладење префрлување напојување ладење шасија лист DCDC вентилаторот за ладење голема в

Ова е алуминиумска легура оклоп случај со ладење вентилатор, дизајниран за Latte Panda Алфа и Делта табла со G

Се работи за сите Antminers со PWM 4pin Фанови.Неговата двојна чипови (еден plug секоја) вештачки генерираат 2200~6500

Материјал:Направен од висок квалитет на PBT, многу цврсти и издржливи.Брзина : 7000 + / 10% ВРТЕЖИ во минута, г

Одлични 4pin PWM 1 до 5 splitter фан напојување продолжување кабелот за PC компјутер матична плоча фанови, ви напр

1 4pin ултра тивок LED случај фан.Антивибрации гумени влошки на сите четири страни се задржи на фан супер ти

Вистински ОЕМ Dell Задните Случај Фан Кулер Фан.Дел Број : 9 DVNN 09 DVNN CN09 DVNN.Модел(s) : DASA0820 R2 U, PVA080 F12 H, MF80201 VX.Одг

DS08025 R12 U P245 12 V 8cm 0.7 На M610 M425 01 EF711 Компјутер случај Фан DS08025 R12 UP245 Сите фотографии се физички повреди.Ве мол

Одлична дисипација на топлина ефект за да се спречи игра конзола топлина штета и го продолжи животот на

Кул Осветлување : Во прилог на нормална RGB светлина ефект, има единствена виножито режим.RF Безжичен Дале

【ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН】 : во Споредба со слични производи, нашите мобилни игри контролер користи уникатен кли

Тип : 4010 фан, Димензија : 40*40*10мм.Конектор : 2pin(2.5).Имајќи Тип : Ракав / масло.Пакетот вклучува : 2* DC 12 V вентила

Долг живот ракав имајќи за подолг животен век.Широк Компатибилност : најчесто 120mm големина за компјутер

Динамичен брзина на вредноста помеѓу 1000 вртежи во минута за да се 2,200 вртежи во минута, со минимизирање н

Кул Осветлување : Во прилог на нормална RGB светлина ефект, има единствена виножито режим.RF Безжичен Дале

?PBT АНТИПЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ?Дојдовни PBT антипластични материјали, заштита на животната средина оган, бе

★Магнетни Начин да PC Фанови Инсталација : со 4pcs М4 Магнетни Завртки, можете лесно да управуваат со место

Боја : Set E Секоја светилка мушка поддржува плоча софтвер за програмирање за да ги прилагодите на 16 милио

❶ Димензија на надворешната рамка е 120mm(L) x 120mm(W) x 38mm(H) / големината на фан во инчен е 4.72 во(L) x 4.72 во(W) x 1.5 в

Scroll