Обновено
ShaverAid Екран Фолија се вклопува Ремингтон Двојна Фолија DA DF Модели Заменува Ремингтон SP-61

ShaverAid Екран Фолија се вклопува Ремингтон Двојна Фолија DA DF Модели Заменува Ремингтон SP-61

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 648.00

Одговара на постар модел Ремингтон двојна фолија Microscreen 2, DF, и ДА shavers.Се вклопува Ремингтон двојна фолија електрични жилети.Се вклопува модели DF-10, DF-20, DF-30, DF-40, DF-5. Се вклопува модели DA-57, DA-107, DA-307, DA-407 и XLR-9000 серија.Квалитетот дел од Shaver Aid.Shaver Aid екран фолија се вклопува Ремингтон Micro Screen 2, DF и DA shavers.Го заменува Ремингтон SP-61. Се вклопува Ремингтон двојна фолија електрични жилет модели DF-10, DF-20, DF-30, DF-40, DF-57, DA-57, DA-107, DA-307, DA-407 & XLR-9000 серија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

360 степени ротари, лесен за употреба.Висок квалитет микрофибер материјал, издржлив.Мие и лесно да се инс

Пакетот вклучува : 1x Хлапак Рамка Плоча (без пакет).Состојба : Нова.Превозот : Кина Превозот 720 дена(со иск

VПесна Прецизност ножеви,Производ вклучува само 3 замена глави.VПесна Прецизност ножеви,Производ вклучу

✔【Она што Ќе Добиете за】 : ќе добиете 4 парчиња замена четка глави за вашиот спин четка, што вашиот сост

Висок квалитет микрофибер материјал, издржлив.Мие и лесно да се инсталира.Погоден за четка 4 парчиња во

Розово злато, обложен слој на косата смена замена главата погодни за вашата коса смена, погоден за сите

✍100% сосема нов, никогаш не биле користени, сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред прат

4ply, балансирана комбинација на памук и синтетички предиво за absorbency и сила.Looped крај, tailbanded четка за погол

Се продаваат како 12 / Картон.Loopedзавршува го минимизираат потенцијалот за linting и деplying.Универзална headband ac

На четка главата донесува обновливи подлога, која е погодна за различни кат видови, како што се керамика

Тоа може да се расклопуваат и составуваат, и инсталацијата не е лесен и едноставен.Силна чистење на моќт

✪【Одговара на следните модели】5015 5077 5078 5079 5080 5081 5082 5090 5095 5110 5130 5210 5230 5370 5380 5560 5570 AT750 AT751 AT752 AT753 AT754 AT755 AT756 AT7

Launderable седло стил.Екстра издржливи, памук / синтетички мешавина.Looped предиво завршува.Пораби опашка бенд.

Опис : ЧЕТКА ТЧЕТКА W / ДЕБЕЛА СУНЃЕРОТ MEGATEX ВО 14.Добавувачот Нема : T2014 SIR.Единица : Случај на 24...

Површината на високо еластична микроруно изглед е униформа, компактен,мека, која има силна деконтамина

✅ RQ11 замена глави за Филипs RQ11 серија : RQ1150 RQ1151 RQ1155 RQ1160 RQ1180 RQ1190 RQ1160 CC RQ1180 CC RQ1131 RQ1141 RQ1145 RQ1175 RQ1195 RQ1150 X RQ1160 X RQ118

Се продаваат како 12 / Картон.Врвен квалитет, четириply памук / синтетичко предиво четка главата за високов

Тоа е многу погодно да се инсталира и може совршено да се замени старатаобликувано глави за бричење.Мож

Scroll