Обновено
NAHANCO 610BBH12 4 1/2 Подигање Клип Закачалка, Црна, Црна Пластика Клип (Пакување од 12)

NAHANCO 610BBH12 4 1/2 Подигање Клип Закачалка, Црна, Црна Пластика Клип (Пакување од 12)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 267.12

4 ½ " црна се подигне клипови одлично се за чизми, чевли, перење, сандали, панталони, чевли, крпи, чорапи, капи, занаети, организацијата и многу повеќе.Професионален квалитет на изработени од црна обложен челик жица, силна црни пластични клипови и гума безбедносни совети на двата краја.Продажба на мало или Дома : Повеќенаменски клипови се одлични за продажба на мало полици, мало дисплеј, дворот на продажбата, перење соби, стан/мал простор за живеење, облека и подигнете/чевли за складирање, кујна употреба, патување, кампување, гаража и многу повеќе!.Про Совет : Користете ја оваа едноставна клип да се одржи вашите чизми исправено и да ги задржи во добра форма за да се намали напукнување и доделување на двата дома и во вашиот трговијата на мало продавница.Пакет од 12. Пластични Вилици, Висат-Alls - 4 1/2" Црна Заврши Кука со 2" Црна Клип.Карактеристики црна гума капи на завршува на куки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Притисок Sensor за Мали димензии, мала тежина, свиткување на корозија, долг работен век, лесно да се инстал

Ботаничкото Име : Olea europaea.Екстракција Метод : ЛадноЦедените.Обработка Тип : Рафинирани.Се Добива Од : Пло

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

3 различни големини избор со 3 различни ниво на сина светлина блокирање стапки за различни големини рамк

【100% Природни Премиум Памук】 Ултра Мека и Пријатна Странасе чувствуваат.Совршен за Потоплите Сезони Ил

Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќ

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни

Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна упо

Бела рачно изработени mulberry хартија.Мазна површина 4 deckle рабови.Лист големина е 22" x 30".Тежина варира од ли

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

1 Висока точност, добра стабилност, 5 Тони 2 Чувствителност 1.02.0 m V / V 3 Материјал : не ' рѓосувачки челик 174

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете дали модел на автомобил е компатибилен со нашите производи п

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

Кука клуч специјално дизајниран за прилагодување амортизер на моторните циклуси каде кука клуч со капа

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Scroll