Обновено
Doitxue 2 ПАРЧИЊА Кожа Поправка Печ, самолепливи Кожа Закрпи за Каучот, Кожа Поправка на Лента за Софи, Автомобил Седишта, Чанти, Јакни А4 Големина (8.2×11.8, Каки)

Doitxue 2 ПАРЧИЊА Кожа Поправка Печ, самолепливи Кожа Закрпи за Каучот, Кожа Поправка на Лента за Софи, Автомобил

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Силна stickiness : Лесен за употреба, леплива кога се отвори, силна stickiness и не е лесно да се падне, силна кожа чувство.Модел : На кожа на состојба е litchi шема, текстурата е добро и јасно, мека и нежна, и добра цврстина.Повод на употреба : се Користи постојано.Тоа може да се користи секаде каде што ќе треба да ги покрие дупките и rips на софи, автомобил седишта, ранци, итн.Цената е евтин, на изглед е луксузен, и тоа не е лесно да се најде на оштетеното место или дамки.Можете исто така да користите ножици да се намали во различни форми.Квалитетот можете да му верувате : Со оваа кожа печ, конечно може да даде вашиот омилен мебел и облека нов изглед. ·Силна stickiness : Лесен за употреба, леплива кога се отвори, силна stickiness и не е лесно да се падне, силна кожа чувство . ·Модел : На кожа на состојба е litchi шема, текстурата е добро и јасно, мека и нежна, и добра цврстина . ·Повод на употреба : се Користи постојано.Тоа може да се користи секаде каде што ќе треба да ги покрие дупките и rips на софи, автомобил седишта, ранци, итн. ·Цената е евтин, на изглед е луксузен, и тоа не е лесно да се најде на оштетеното место или дамки.Можете исто така да користите ножици да се намали во различни форми . ·Квалитетот можете да му верувате : Со оваа кожа печ, конечно може да даде вашиот омилен мебел и облека нов изглед.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% еколошки здрава, smelless кожа со долготрајни лепак.Лесен за Користење : за Чистење на солза Област,Сечењ�

Користете ефект : Залепи силна, не испуштајте го, ставете се на неколку секунди., е еден од мора да се haves в

Висок квалитет Еднаш поправена, тоа лесно може да се спротивстави на миење и високите температури.Апли�

Ова е Премиум самолепило материјал за тешкидолжност употреба, долготрајни, мазна и мека заврши.Може да �

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА КОЖА ПОПРАВКА ПЕЧ ЛЕНТА може да биде лесно да се намали и да се вметнат.ДОЛГО ГОЛЕМИНА

Овие couplers се прилагодат на Trudeau силиконското перниче за работа со повеќето стандардни и средни метал со�

За Рачно Мерење,Големина Постои Грешка Од 1 До 3 См ☛ Материјал : Faux Кожа☛ Кожа Ширина : 1,38 M,0,8 kg / M☆ Кожа �

Кожа со Дебелина : 0,7 mm.Ние Ќе Обезбедиме Секој Клиент Со Најдобра Услуга И Најдобрите Шопинг Искуство...

КОЖНА ЛЕНТА ГОЛЕМИНА : прибл 13.7 инчен x 54 инчен, Да ги задоволат вашите различна големина потреби, се сече

【Подобрена верзија кожа Лепило】 Само кора и се држи,лесен за употреба: Ние користиме високо квалитетн

КОЖА ПОПРАВКА PATCH Лепило кожни patch помогне во поправка на нула, крек и солза на стол, столче и каучот; под�

☘️ Поправка на Скршена : Лепило кожни patch помогне во поправка на нула, крек и солза на стол, столче и кауч

Квалитетен Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и има висока вискозност.Мека, водоотпорен и издржливи.

Прст Треска доаѓа со вграден алуминиум поддршка бар кој служи како прст straightener и immobilizer.Тоа е многу ефик�

Квалитетен Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и има висока вискозност.Мека, водоотпорен и издржливи.

кожа поправка на лента големина 5pcs 20cmx30cm доволно должина се направи што Повеќе имагинација.Цената е евт�

кожа поправка на лента големина 5pcs 20cmx30cm доволно должина се направи што Повеќе имагинација.Цената е евт�

ИДЕАЛЕН ПОПРАВКА ПЕЧ : Кожа поправка печ димензии мерка 9.8 инчен X 11,8 инчен / 25cm X 30cm, 4 парчиња.Поправка печ

ГОЛЕМИНА : Лен Печ мерки 8 "X 11" за да ги задоволат вашите различна големина потреби, може да се намали за д�

Scroll