Обновено
NOXARTE Кристал Тавански Вентилатор LED Осветлување Тела Dimmable Лустерот Стигнале Невидливи Ножеви Далечински Управувач за трпезарија Спалната соба 36 Инчи

NOXARTE Кристал Тавански Вентилатор LED Осветлување Тела Dimmable Лустерот Стигнале Невидливи Ножеви Далечински

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5520.00

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Лустерот таванот, брзината на вентилаторот и LED светлината може да се контролира посебно, со далечински управувач, променлива брзина и бојата се менува.Различни око-фаќање стил.Генерира без шум за да се подобри квалитетот на сонот.Различни око-фаќање стил.Тавански вентилатор со LED светло за полнење и кристално сенка, далечински управувач, 2 надолу-прачки (5 ), упатство за ракување.Двонасочна РОТАЦИЈА : фан има две ротација режими.Применливи напон : 120 V.ШТО ЌЕ СЕ ДОБИЕ : .Кои се многу ценети во различни пазари ширум светот.

Повеќе детали

Material:
Top K9 crystal, acrylic transparent retractable blades, high quality metal lampbody.

Слични производи во категоријата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ЛАУРА ЅИД ВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : Ширина 16"; Висина 19.5" (од Ѕид до Крајот на Фан Глава); Планината 5.5" Кол; Теж

Matthews Фан Компанија.Оваа Тавански Вентилатор од Атласот Dagny колекција од Matthews Фан Ко ќе го подобрат вашио

Сет вклучува : 1 (Еден) тавански вентилатор.Материјал : ABS; Челик.Крај : Масло Протри Бронза и Темно Koa.Далеч

Температура на бојата : УПТ Dimmable (3 светлина циклуси)извор на Светлина тип : LED(Light Комплет Вклучени)Контро

Тивко, реверзибилна мотор : погодно тивко, 3 брзина реверзибилна мотор.може да се работи и во зима за да п

Ова е Добар Помошник за Вашиот Дом Живот ●Ние Користиме Високо Квалитетни Материјали Кои Не Се Лесно да

ДИЗАЈН : Традиционални и безвременски во дизајн, MinkaAire Делано Тавански Вентилатор е дизајниран со Driftwood

Новиот дизајн : фан светлина ви дава повеќе природна светлина во вашиот дом, и тоа е дистрибуиран во секо

Енергетски ефикасни DC Тавански Вентилатор, Мат Црна со Мат Црна ножеви, Шепот тивок високоодделение ABS п

Во текот на летото, напред ротација се користи за да се намали температурата на воздухот, а во зима, обра

Тивко и Безбедно Дизајн : Нашата тавански вентилатор, дизајниран со noiseless моторот за да се подобри квали

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

【Стигнале Таванот Фанови】 : Стигнале тавански вентилатор / 3 за менување на боја на лустерот / 2 во 1...

Иновативниот дизајн : фан светлина носи повеќе природна светлина во вашата куќа, брзо брзина на ветротс

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Бара Обврзници центар (се продава одделно) за да работат со Алекса.Дизајниран со брусен никел тело, овој

52`Тавански Вентилатор од Medallion колекција.Висина : 7.48 инчи Ширина : 52.00 инчи.Стил : Преодни Светлина Тип : Та

30" рамна планината фан со 6 реверзибилна ножеви 3брзина повлече синџир контрола со реверзибилна протоко

14" на теренот, вклучува 6" downrod на 1" (К.DC Мотор нуди врвна енергетска ефикасност работа, за полза тоа е како

ГАРАНЦИЈА : Нашите Ограничени Доживотна гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купување

Детали на Невидливи Тавански Вентилатор, Светло Бренд : Осветлување Групи Тип на Производ : DC Тавански В

64" сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Пакет димензии : 33.07" L x 8.66" W x 5.12" Х

Scroll