Обновено
Квантна Складирање 204812BC Модуларен Редење Кошница, Хром Финиш, 20 W x 48 L x 12 H

Квантна Складирање 204812BC Модуларен Редење Кошница, Хром Финиш, 20 W x 48 L x 12 H

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1083.60

СИТЕ ЗАВАРЕНИ ИЗГРАДБА : Сите заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Жица зголемува производот видливост и минимална нечистотија акумулација.МУЛТИ-ЦЕЛ : Понуда на различни складирање, прикажување и мобилни снабдување апликации; Достапни пред и широк избор на големини овозможи за сите видови на производи да се користи од чување на екранот.ДОДАТОЦИ : Dividers и мобилни dolly база достапни (се Продава одделно).ДИМЕНЗИИ : 20" Ширина x 48" Должина х 12" Висина.Опис на производот модуларен редење кошница ви овозможува да ја прилагодите стандардните стационарни или мобилни единици за инвентар или снабдување со апликации.Тоа е прилагодлив, обезбедува висока видливост и исто така можете да се здобијат со dividers дека ќе го одвои зачувани ставки.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Совршено решение за складирање за да се организираат и ефикасно продавница комерцијални и апарати за ч

100% сосема нов.Ретро дизајн.Гроздобер куки, може да биде инсталиран во купатило, кујна, спална соба или фи

96" Width 36" Должина 9 / 16" Висина.Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Решетк

Исправен Грб имаат минимум теренот на 3 / 8" на нога за да се компензира за девијации.Сива глеѓ заврши.Грб

Пакет : 1 компјутер.Материјал : фланелен боксери.Производ Големина : должината и ширината на кесата е за 9.

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на прос

Оваа жица полица е формирана од челик обезбедување на вас со трајност.Доаѓа во пакување од два флинт обо

Димензии 1800 X900 X400 Mm.Нема.Метални Сталажи : 5 Капацитет / Shelving : 180 Кг.Собранието Систем : Без Завртки.Алатка

Моќен за складирање : да се Соберат два кабинети и место нив колку што е потребно, па вие не мора да се гри

Идеален за бесење слики на цврсти ѕидови.Користете чекан внимателно да се вози во закорави иглички.За в

6 во)Монтажа плоча : 33*39mm (1.Совршен DIY тие се, исто така, често се користи како ролни за фах мебел.8 во)Тркал

Преку тоа, можете да создадете пријатна домашна атмосфера, затоа што тоа доаѓа со lanyard дизајн, лесно да г

Прилагодливи појас вклучува : Ова AC зима покрие доаѓа со 2 пластични токи дека безбедно монтирање капак

Да се избегне Моќ Алатки : Да, на Ниво на Собрание : Делумно Собранието.Тежина Капацитет (кг) : 150, 5 Парчиња

★ Спецификација на производот : Име : Полиуретан casters Material : полиуретан + steel Colour : Black Quantity : 4 Type : Стандард c

Scroll