Обновено
Г. Јане Мачка на Прозорецот Кревет Hammock Прозорец Монтирани Мачка Костур Сончево Седиштето за Мали Затворен Мачка до 28 lb со Вшмукување Чаши

Г. Јане Мачка на Прозорецот Кревет Hammock Прозорец Монтирани Мачка Костур Сончево Седиштето за Мали Затворен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 863.76

ПРОЗОРЕЦОТ МОНТИРАНИ МАЧКА КОСТУР-Вашата мачка ќе се забавуваат со часови лежи на сончево место во нашата атмосфера кревет-како мачка hammock .Тоа обезбедува нејзиниот омилен место со предниот поглед на природата за неа уживаат во сонцето,одложување,сончање,чекалницата дреме,птицата гледа,и во потрага надвор од светот оди страна.БЕЗБЕДНОСТ-Подобрување на безбедноста циклуси(прикачи на послужавник)безбедна за да се поврзете на кревет дел на метална рамка која го решава седиштето флип прашање.Така мачката нема да тропне на кревет фах надвор, кога тие скокаат врз него.Вшмукување чаши до 28lbs цврсто се придржуваат што се зголемува мачка престојот на сигурност.ЗДРАВ Мачка фах : Надворешен дијаметар : 14.5" Внатрешен дијаметар : 11.5" Длабочина : 1.6" Метална рамка : Дијаметар за кружни поддршка : 13.4" Должина за метал поддршка : 7.8"&14.9" Вшмукување чаша дијаметар : 3.2 " Q&A : П : Што големината на прозорецот или стакло го прави оваа мачка костур ќе одговара ?A : најмалите ХОРИЗОНТАЛНА големината на чашата е 10.6"/ 27 CM, и најмалите ВЕРТИКАЛНА големина е 13"/33 CM.П : Дали ова бара прозорец sill или алатка за да го поставите ?A : Тоа е бесплатно виси, метал поддржани со четири вшмукување чаши да се закачите на поени директно до прозорецот стакло .Не се потребни алатки.П : Како да добиете најдобри зафат за вшмукување чаша На : Чекор 1 ве Молиме да ја исчистите површината на стаклото темелно пред приложување на чаши Чекор 2 Впие чаши неколку минути во топла вода .Чекор 3 Направи стакло површината и чаши сува.Чекор 4 проверете дали вшмукување чаши се добро притисне против стакло да се создаде доволно воздух за контрола на притисокот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Супер големи Индустрискисилата на вшмукување чаши со 3.5" со Дијаметар, држете се до 55 кг.Две купишта нуди

[A МАЧКИ СОН] Нашата мачка на прозорецот е вашиот мачки е нов омилен место!Нашата мачка на прозорецот кре

УДОБНО : Направен од врвен квалитет на материјалот, без мирис, удобно, обновливи и издржливи.ЗДОДЕВНОСТА

Без алатки,лесна инсталација.Собранието во САД,услуги на Клиентите во САД,лесно поврзете секое време.Пр

Дава вашата мачка прекрасен поглед.Направени од филц со вшмукување чаши за прикачување на двојно глази

Вашата мачка може да скокаат и скок од овој одмор седиштето, што е уште еден вид на вежба за да се задржи

Reinforcd Дизајниран со Стабилна Триаголник Структура : Ова ново прозорец мачка костур дизајниран со засиле

360° Сончање : Уживаат во оваа мачка на прозорецот костур, вашето домашно милениче мачка се избегне движа

Scroll