Обновено
JW Winco Фенолни Пластични Прислушувани Слепи Понесе Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, 3/8-16 Тема Големина x 7/8 Нишка Длабочина, 2-31/64 Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Фенолни Пластични Прислушувани Слепи Понесе Рака Knob со Челик Центар, Навој Дупка, 3/8-16 Тема Големина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 464.40

Прислушувани слепи понесе рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леани-во центар.Гланц.Изработени од црна фенолни пластика (Duroplast PC).Ro HS согласност.JW Winco е Прислушувани слепи понесе рака knob со челик центар се важни предности : лицето на центар е точно плоштадот да го понесе и е направен од челик за да се спречи кршење на работ, максимална отпорност на топлина на фенолни пластични : 150 степен В, гланц, Изработени од црна фенолни пластика (Duroplast PC), цинк позлатен челични, леани-во центар, 2-61/128" knob глава дијаметар, 3/8"-16 тема големина, Ro HS жалбата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Удобно husky дизајн, направи рака стегање на брз и лесен.Современите Сатен Текстура Заврши ,Нула и да се от

Осум lobed рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво навој студ.Мат црн финиш.Направен од

Осум lobed рака knob со fluted главата стил.Цинк позлатен челични, леаниво навој студ.Мат црн финиш.Направен од

BRANDJ.W.Winco.ЦЕЛОКУПНАТА HEIGHT1.02".ТЕМА DEPTH0.47".h2╦г 0.55".KNOB DIAMETER1.57".Ј.W.Winco 5339.5401 / 4 X20EМТ Триаголен Копчиња од не ' Рѓо

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEMS.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

Прислушувани рака knob со fluted главата стил.Близок жито структура се одржува обезбедување на висока затег

Рака knob со fluted главата стил.Моделирани во цинк позлатен челик прислушувани влошки.Црна мат финиш.Направ

Scroll