Обновено
РУБИН-П Портабл клима уред Прозорец за Полнење, AC Прозорец за Полнење Печат за AC Црево со 5.9 Дијаметар, Прозорецот на Пропустливи Комплет со клима уред Прозорец Изду

РУБИН-П Портабл клима уред Прозорец за Полнење, AC Прозорец за Полнење Печат за AC Црево со 5.9 Дијаметар, Прозорецот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 367.92

【Пакет Листа】- Преносни прозорецот се пропустливи комплет вклучува 4pcs плочи, 1pcs 5.9 дијаметар спојка, и 6pcs завртка додатоци, 1pcs птица запре адаптер.Собата е погодна за сите клима уред издувна цевка со дијаметар од 5.9 инчи. 【Флексибилна Употреба】- ПВЦ стегање железнички на воздухот условен прозорец за полнење е лесно да се слајд печат плочи и брзо за заклучување.Нејзините djustable должина опсег е 16.9 во 60 во. 【Вертикална & Хоризонтална Употреба】- Тоа е погоден за повеќето вертикална и хоризонтална лизгање windows.Можете да го користите 2-одбор комбинација, 3-одбор комбинација или 4-одбор комбинација според големината на прозорецот.Тоа е многу погодно да се користи насекаде. 【Лесно да се Инсталира 】- Преносни прозорец печат комплет е направен од високо-квалитетни ПВЦ, која анти-истиснување, анти-стареењето и може да се користи година по година.Едноставен и стабилна одредување на метод за да се инсталира и да ја размонтираат лесно.Лесен за складирање и за да ги зачувате простор. 【Добра Запечатување】- Вградување на ознаки во прозорецот од патеката и се стега нив да се постигне добра запечатување ефект, што може да се задржи вашата соба кул на сите времиња.Птицата се запре адаптер ефикасно да им помогне на вашиот мобилен AC изолација од птици, глувци, змија и други штетници.Пакет Листа : 1 × Портабл клима уред прозорец комплет, 1 × Птица запре адаптер.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внат

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Moffat специјализира во производство на комерцијални конвекциј

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Висококвалитетна Кожа копче фоб покрие случај торба носителот јакна заштитник одговара за 20162021 Hyundai Tucso

Супер тивок дизајн.Чиста вода е подобра.Pocketable : Удобен за носење на секаде.Апликацијата област : компјут

2rung модел.Долго тело прифаќа фази на 20инчен ширина.Лесен, здрав лесен за употреба.Дизајнирани за брз обл

Можете лесно да се разбере промените во вашиот дом и брзо да одлучи кога да се движат или humidify!answer : __________

Pyro Колега Силикони е неутрален лек еластична силикони пломби што се согласува да БС 476 Дел 20 / EN136...

Материјали : Направен од дише полиестер ткаенини материјал.Дизајнирана за да обезбеди долготрајна издр

Помага да се спречи случајно ѓубрето од пропан цилиндар кога цилиндар е целосно вметната во база.За кор

Издржливи тешкидолжност цврсти пластични црна гума.Големина стол за да ги собере нозете, canes, ски столбо

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

УПОТРЕБА : се Користи на пијалаци шише како вода складирање контејнер за да се прилагоди на растенијата

[ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА]:2 парчиња пред Предните Опфаќа+1pcs Задните Backrest Маска+1pcs Задните Дното Клупата Маска+1

Се продава во пакување од 15 Дизајниран да се вклопуваат во slatwall лесно панели.Мора да биде вметната во slatw

Притисок за миење вртливата монтирање може да ротира 360 степени и го намалува стресот на стапче, пиштоли

Трета Страна Додатоци!Висок Квалитет Замена продолжување кабел за xbox.Компатибилен со Оригинални XBox.Го

Премиум, висококвалитетни резервни компонента.Конструиран да ги исполни вашите очекувања за фит форма

Добредојдовте на Lroxiy!Ние ќе се фокусираме на доведување, модерен и врвен квалитет на објектите на клиен

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : клима уред Далечински Управувач.Безжичн

STENES Bling Случај Компатибилен LG Aristo 2 СТИЛСКИ 3 D рачно изработени [Искра Серија] Кристал Rhinestones Дизајн на К

Scroll