Обновено
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Леново Miix 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Леново Miix 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 823.20

Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.Повеќе стабилно и корисни од другите.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи.⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.25 инчи, видете слики.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму. ⚡[Далечински Управувач & USB Напојува] Тоа доаѓа со Bluetooth далечински управувач, тоа е компатибилен со i Phone IOS и Android.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Аглеста Отворен Крај На отворен крај е аглеста 15 степени па клуч може да се превртува со секоја ротација

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

4 ½ " црна се подигне клипови одлично се за чизми, чевли, перење, сандали, панталони, чевли, крпи, чорапи, ка

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Замена Samsung TV Remote Control AA5900638 A.Не програмирање или paring е потребно.Само внеси нови батерии можат да работат.

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќ

Бела рачно изработени mulberry хартија.Мазна површина 4 deckle рабови.Лист големина е 22" x 30".Тежина варира од ли

【Широка Примена】 : Т форма trimmers не само што се користи за сечење на вашата коса,но исто така се користи з

Постои евтина cоблик туш завеса кука, кој е пластика ★ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : На Yoocylii тешки туш завеса ку

5 Литри Вода Складирање Уникатен тешки ѕидови полиетилен сад е одобрен за складирање на вода за пиење.П

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

Scroll