Обновено
UXZDX Мини Пресврт Вежба Малку Комплет 0.4 mm-3.2 Микро Прецизност Пресврт Вежба 150Pcs со футрола за PCB Занаети Накит Алатка за Дупчење

UXZDX Мини Пресврт Вежба Малку Комплет 0.4 mm-3.2 Микро Прецизност Пресврт Вежба 150Pcs со футрола за PCB Занаети

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4440.00

Карактеристики : 100% Висок квалитет и Сосема нов. 150pc пресврт вежба битови во чување на пластични случај.За употреба со моќност вежба.Висок квалитет алатка за професионалци.Одлично за електроника, занаети, накит, види одлуки. 100% Висок квалитет и Сосема нов.150pc пресврт вежба битови во чување на пластични случај.За употреба со моќност вежба.Висок квалитет алатка за професионалци.Одлично за електроника, занаети, накит, види одлуки.

Повеќе детали

Material:
high speed steel HSS
Size:
0.4mm-3.2mm
5pcs for 1.0mm 1.1mm 1.2mm 1.3mm 1.4mm 1.5mm :
5pcs for 1.6mm 1.8mm 2.0mm 2.1mm 2.2mm 2.3mm :
5pcs for 2.4mm 2.5mm 2.6mm 2.8mm 3.0mm 3.2mm :
10pcs for 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.7mm 0.8mm 0.9mm :
Package Included:
150 X Mini Micro Power Drill Bit Set Small Precision HSS Twist Drill :
Compact, durable and not easy to rust. :

Слични производи во категоријата

Силни Магнетни.имајте на пик во паралела.многу користење на мали помошник.Нов дизајнер 1 Set = 4 Носителите

Pin менгеме на назад : направен од квалитетот метал, прилагодлив стегач кој е здрав и удобен за вас да рабо

5 mm(2 парчиња), 1.Pin заменик вежба е подготвен за било хоби или прецизност работа, ребрести се справи ви дав�

Водечки производител на високо квалитетни алатки.Доверливи и се користат од страна на експерти, профес�

✯ [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ] 20 КОМПЈУТЕРИ микро вежба малку сет е направен од висок квалитет на high speed челик (�

Високквалитет, добро дизајнирани : На рака вежба е направен од висок квалитет на алуминиум, пресврт вежб

☞ Човечката природа дизајн за лесно ракување ☞ Прецизен технологија, Стабилен, нема вибрации додека се

2 парчиња [Воздухот алатки] Моќ инструменти кои ефикасно се изврши со висока прецизност работа...

【ЏЕБ ГОЛЕМИНА】Џеб големина рака вежба малку е лесно да се чува во лента со алатки или во џеб.УНИКАТЕН DES

Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Креирање на конк�

[Градинарство] Градинарство опрема за хоби gardeners и професионалци "Обезбедување на производи до сите ала�

Висок Квалитет на Алуминиумна Оваа страна пресврт вежба е направен од високо квалитетни алуминиумски з

За Земјата Ангажман Tools.Совет Големина J700 Се продава во секоја од нив.На CTP ние носат широк спектар на сов

2 mm Вежба На : Дрво, rudraksha семе, коска, килибар, маслиново семе, орев, пластични Количина : 1 Пакетот Вклучув�

Ова е E O M овластени дел.OEM Број е Дел JWS18 HO15 A.Овој производ е направен во Кина.Овој производ е E O M овластен�

Се користи за да го замени носи делови на Механика менгеме на назад.Главниот елемент е направен изработ�

Вклучувајќи 5pcs вежба малку на пакет, на состанокот на вашата различни потреби.Директно жлебови структу�

Име на производ : Еден Устата Pin менгеме на назад Рака Вежба Малку Чак;Материјал : ХСС,Метал.Одговара Вежб

Оваа Гиро Жица Мерач Мини Вежба Битови со Јасна Шишенцето за Складирање е дефинитивно најдобар избор за

Scroll