Обновено
Ajuny Рака Резбани Дрвени Кутија За Накит За Жените Складирање Организатор Со Слон Дизајн Подароци

Ajuny Рака Резбани Дрвени Кутија За Накит За Жените Складирање Организатор Со Слон Дизајн Подароци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 717.60

ВИСТИНСКИ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Прекрасни рачно изработени од силен и издржлив; Надворешните Димензии : 7 x 5 x 2 Инчи, Внатрешни Димензии : 6.Ако сте во потрага за подароци божиќ оваа година, сакате да даде повеќе отколку само еден подарок; ќе сакате да се обезбедат посебни некој подарок што тие навистина можат да се користат и богатство за цел живот.Ова го прави исклучително kinki опција за родендени и други значајни настани.Овој накит кутија е и декоративни и практични и сигурен да бидат ценети од страна на секој кој сака резба.На woodworkers од овој регион се познати во светот по своите вештини, и ова дрво кутија е совршен пример на квалитетот на нивната изработка.MULTIPRUPOSE КОРИСТИ : Ова поле ви овозможи со доволно простор за складирање на вашиот накит, ситните, шарм, cufflinks итн.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : дојде со убаво carvings на површината дека означување на вашето право да живеат и одговорност да расте.Кога ќе се даде на Индискиот Накит Носителот како подароци идеја, ќе се даваат присутни дека е извонреден квалитет.Секој од овие накит, кутии за ѓердани, прстени, белегзии и обетки е целосно рачно изработени од страна на уметничките од Saharanpur, Индија.Тоа е зошто нашите Индискиот Накит Носител е совршен избор на подароци за секоја прилика.25 x од 1,5 Инчи.Рачно изработени во Saharanpur, занаетите, центар на Индија - светски познати за сите и сите видови на висок квалитет на дрво.Накит носителот прави убав украс и може да се користи за чување на други сѐ и сешто, вклучително и монети.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Страна направена со master занаетчии во Sorrento, Италија.Овие се оригинални италијански производи и така нивн

Направени од бор fiberboard материјал и злато на ѕвонење latch,силни и издржливи, така што накит е загарантиран

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н

56" / 20 x 11 x 6.????Класичен Декоративна Кутија Направени од издржлив метална рамка која заврши со убава зла

Материјал : Дрво Одбор.Карактеристики : Складирање Кутија, Корисни, Издржлив, Лесен.Кутија Големина : 8cm x

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви

Нема потреба за батерии, јасно мелодија, големи подароци, изберете вашето дете / пријател, чудак движењ

Изработен од пластика и издржливи.Ова пиратски богатство градите е многу погодна за чување, покажете ја

Нараквици Тип : Влакно Bracelets Gender : Unisex Metals Тип : None Fine или Мода : Fashion Style : Ethnic Material : Полускапоцени Stone Chain Тип

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме овозможи мала димензија разлика пора

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе,Мног

Исто така може да се користи како белегзија кутија има овална капак Овој објект се рачно изработени од С

Димензии : Должина 6 x Висина 3 x Ширина 3 Инчи.Сложена резба на овој манго дрвена кутија за накит, се одразу

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Ова патување накит организатор продавници и ја заштитува вашата богатство парчиња.О

Шупливи чипка накит полето од областа на убавина.Просторот дизајн е супер големи и супер.На завој дизај

Подарок ПредлозиПодароци за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџерски на било која прилика како Денот н

Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се з

Транспарентна прашина маска, исклучителна без капак.Голем капацитет, преграда за складирање функција.Д

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Разумен изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура, парична казна изработка.Размислете за д

Други додатоци може да биде зачувана во мрежата, и исто така може да биде detached The внатрешноста е опремена

Симпатична и тенок, Големина : 3.5 x 2 x .75 инчи.Со својата двојна магнетни куќиште тоа обезбедува задржувањ

Накит кутија со трајни Оригинални еколошки ретки дрвен материјал и расклопна дизајн. Убава декорација

музичка Кутија,.Генијален уникатен дизајн,.исклучителен изглед.креативен украс.Таписерии изработка, за

Флип Транспарентно Стакло СТП Кожа Накит Организатор Кутија.Мрежа област е прилагодлив област, по отст

На Нептун океанот кутија најубаво украсен во школки прави голема плажа спална соба оркестарот на врвот

Scroll