Обновено
cici продавница 10Pcs Обновливи Новороденче Памук Мешавина Крпа Пелена Новороденче Мека Nappy Облоги Внесува 3 Слоеви

cici продавница 10Pcs Обновливи Новороденче Памук Мешавина Крпа Пелена Новороденче Мека Nappy Облоги Внесува

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 129.84

Памук обвивка.Тип : Бебе Пелена.Погодни за : Бебе, Новородено.Погоден : на Возраст 0 - 3 Години.Карактеристики : Мека и Удобна, Обновливи Nappy, Вметнете 3 Слоеви.Материјал : Еколошки памук смеса.Димензии : стан.32cmx12cm/12.60"x4.72".Бебе nappy само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!.Обновливи и перат пелени се буџет пријателски и еколошки свесни. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Еднократно и перат пелени се буџет пријателски и еколошки свесни.Тоа содржи повеќе удобно материјал и парична казна изработка.Овој производ е погоден за 4 сезони Мека и дише, лесен за употреба.Answer : ___________________________ Note : "Insert 3 слоеви" значи пелена има 3 слоеви памук во 1 компјутер, ве молиме да се разбере.Бебе nappy само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Бебе Пелена Одговара за : Бебе, Новородените Погоден : на Возраст 0 - 3 Години Карактеристики : Мека и Удобна, Обновливи Nappy, Вметнете 3 Слоеви на Материјал : Еколошки памук мешавина Димензии : стан.32cmx12cm/12.60"x4.72" Боја : Розова,Бела,Жолта,Сина Количина : 10 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 10 x Бебе nappy (Нема мало пакет).

Повеќе детали

Type:
Baby Diaper
Fit for:
Baby, Newborn
Suitable:
for Age 0 - 3 Years Old
Features:
Soft and Comfortable, Reusable Nappy, Insert 3 Layers
Material:
Ecological cotton blend
Dimensions:
app.32cmx12cm/12.60''x4.72''
Color:
Pink,White,Yellow,Blue
Quantity:
10Pcs
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
10 x Baby nappy (No retail package) :

Слични производи во категоријата

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

3 различни големини избор со 3 различни ниво на сина светлина блокирање стапки за различни големини рамк

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Ботаничкото Име : Olea europaea.Екстракција Метод : ЛадноЦедените.Обработка Тип : Рафинирани.Се Добива Од : Пло

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.●Следниот елемент на топката заеднички врз ба

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

Кука клуч специјално дизајниран за прилагодување амортизер на моторните циклуси каде кука клуч со капа

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Притисок Sensor за Мали димензии, мала тежина, свиткување на корозија, долг работен век, лесно да се инстал

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете дали модел на автомобил е компатибилен со нашите производи п

Пакет Димензии : 23.114 H X 12.192 L X 16.256 W (сантиметри).Помагајќи ти да се избегне една прерано губење на енергиј

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Scroll