Обновено
ПЧЕНКА Технологија N518 26 Не-конфликтни Копчиња, Ергономски Дизајн, Ретро Панк Надворешен USB Кабелска Мраз Сино позадинско осветлување на Тастатурата и 1600DPI Mouse Комбо

ПЧЕНКА Технологија N518 26 Не-конфликтни Копчиња, Ергономски Дизајн, Ретро Панк Надворешен USB Кабелска Мраз

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1031.76

Карактеристики Ретро панк круг копче шапка дизајн Ова е механички се чувствуваат игри тастатура, а не вистински механички тастатура, но на ѕвонење јасна, да се чувствува добро, корисничкото искуство е сличен на механички тастатура Mult копчето, Удобно допир, Без нарушување на близу работа. 【Лесно да се работи, USB приклучок и игра】-без возачот е потребно.Анти-пропадна и водоотпорен дизајн. 【Она што Ќе Добиете за】 : 1 x Тастатура,1 x Глувчето, добредојдовте водич, грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција, и пријателски услуги на клиентите.Лесно да се работи, USB приклучок и игра, нема возач е потребно.Анти-пропадна и водоотпорен дизајн.Се користи со Лаптоп / Десктоп КОМПЈУТЕР.【Ретро панк круг копче шапка дизајн】-Ова е механички се чувствуваат игри тастатура, а не вистински механички тастатура, но на ѕвонење јасна, да се чувствува добро, корисничкото искуство е слична на механички тастатура.5 см Копчето Услуга Живот : 5million пати Линија должина; 1.7 x 3cm Глувчето Големина : 12.На ергономијата, ви обезбеди со стрес-слободна употреба, што ви овозможува да го користите за долго време без прсти fatigued што е одлично за игри, интернет, и да работи.АБС материјал, ласерски-гравирани, не се лизга дизајн, поздравниот-доказ, и издржливи. 【Светлото прилагодливи】 : со појавата на вредноста, светлината е природно и удобно; Fn+SL : го Вклучите/исклучите светлото; Fn+СТП : Зголемување на светлина и светлината (Стандардно : Максимална осветленост); Fn+PD : Намалување на светлина од светлината, кога светлината е минимална, светлината ќе биде исклучен; Fn+HM : светлото за Дишење режим; ве Молиме имајте во предвид Притиснете "Fn+SL" два пати и дишењето режим е вклучен на постојана светлина на владата;.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

【Широка Примена】 : Т форма trimmers не само што се користи за сечење на вашата коса,но исто така се користи з

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Нуди добра олеснување.Сите природни состојки, вклучувајќи ментол и МСМ.Достапни во гел, спреј, and rollon applic

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

Памук обвивка.Тип : Бебе Пелена.Погодни за : Бебе, Новородено.Погоден : на Возраст 0 3 Години.Карактеристи

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот н

Multicoated 97% Пропуст.Ја елиминира Ултравиолетово (УВ).Заштитна Стакло УВ Филтер.Еластични Оптичко Стакло.Ни

Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.●Следниот елемент на топката заеднички врз ба

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

Scroll