Обновено
Bushnell Трофеј Пушка Опсег со DOA 600 Reticle

Bushnell Трофеј Пушка Опсег со DOA 600 Reticle

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3575.76

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Целосно мулти-обложени оптика и дожд guard HD понуди 91% светлина пренос во било кој временски услови. 100% водоотпорен, Магла доказ и shockproof 1 инчен едно парче цевка изградба со интегриран седло. 3-D зголемување со doa 600 reticle и 4 инчен око олеснување.Брзо-фокус окуларот и 1/4 MOA fingertip windage и височина корекција.Поддржани од страна на Bushnell без Прашања Праша Доживотна Гаранција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Првата стартна рамнина reticle направи огромна разлика во лов и целна снимањето,вие не треба воопшто да се

EOTECH Vudu 2.510x44mm Прецизност Пушка Опсег со H59 Првата Стартна Рамнина Reticle (Модел VDU210 FFH59).Првата стартна рамни

Тип На Производ : Спортинг Стоки.Пакет Висина : 11.43 Сантиметри.Пакет Должина : 44.958 Сантиметри.Пакет Ширин

Напредни Целосно Multicoated оптика ефикасно го намалува рефлектираат светлина и се зголемува пренос на све

Убава дизајн и издржливост изграден за да трае.Нискосветло riflescope со 618x зголемување и 50mm цел леќа.Мрак за

GOTICAL Лов Обемот Поклопец на Леќите на Ззп Пушка Rubberized ФлипАп Отворен Оптички Обемот Поглед Додатоци, Dustpr

Висока прецизност тактичка пушка опсег со 4x зголемување, а 30мм цел леќа.Мултиобложени сина цел леќа, се

Разновиден 14x зголемување опсег за кратко до средината на опсегот на снимање.Водоотпорен Конструкција

ВО КУТИЈА : 1x Slg Sauer SIERRA3 BDX ПУШКА ОПСЕГ 3.510 X42, 30ММ, (SOSBDX33111), 2x CR2032 Батерии 1x Кожни Patch Шапка (СЕКРЕТАРШАПКАSIGЛ

СИГУРНИ со ЦЕЛ ВО СЕКОЈА СВЕТЛИНА : Корисникизбор на LED осветлувањето прилагодувања со "off" помеѓу секој

Полна боја reticle на владата се состои од 36 различна боја опции за оптимална видливост во сите средини.Hightec

Стакло гравирани reticle.Reticle осветлување во двете црвена и зелена со повеќе од светлината intensities.Снежните

Прилагодливи 312 пати зголемување, за таргетирање од 500 метри и пошироко.Прилагодливи reticle осветлување со

120 MOA на надморска Височина : Доволно внатрешна височина да одат минатото еден километар со 6...

Целосно мултиобложени леќи ви дава подобро светло пренос да се донесе оптимална осветленост и вистинск

КРАЈНАТА ТОЧНОСТ – се Потпираат на Steiner T5 Xi 525x 56mm тактички riflescope да се обезбеди прецизност преку своите

Новиот Bushnell TRS125 1x22 е компактен затворен црвена точка со висок и низок месеци со современи карактеристик

Меур дух ниво магнетни gunsmith нивата, професионални инженерски ниво пушка домет монтажа израмнување алат

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

[НИКОГАШ не ги ПРОПУШТАЈТЕ ВАШАТА ЦЕЛНА] : На цевки дизајн со 33mm рефлекс леќа отворот ви дава широко поле

【Висок Квалитет на Материјалите】На Visionking 39x40 Пушка предмет е направен од страна на 6061АлуминиумЛегура,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll