Обновено
Накит Кутија за Жените, Селски Дрвени Накит Организатор Кутија за Чување Обетки Прстени Ѓердан Нараквица, Farmhouse Стил Дрво Накит, Кутии & Организаторите (Torched Дрво Бо?

Накит Кутија за Жените, Селски Дрвени Накит Организатор Кутија за Чување Обетки Прстени Ѓердан Нараквица, Farmhouse

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76

РУСТИКАЛЕН СТИЛ : Овој накит кутија направена од цврсто дрво, а заврши со факел процес во рустикален стил.Тоа ќе стане единствен фокус во било farmhouse тема.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Природни цврсто дрво процес од страна на професионални рачно производство во цврсти и издржливи накит организатор кутија.Поставата се опфатени со висон и заклучен од бронза заклучување.Секој детал е посебно дизајниран за организирање на накит.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН НАКИТ НОСИТЕЛОТ : внатрешната структура на накит кутии т најде појавување на парови на обетки?.Мора да се кандидира доцна за некоја партија затоа што на барање за накит?.Воопшто не губат време за изгубени или испреплетени обетки!Сега со Pinzoveco накит, кутии, може да се најде секој дена накит сите на едно место.Голем Капацитет : Оваа дрвена кутија за накит е поделена на 5 различни области, кои се специјално дизајнирани за организирање на различни видови на накит.Ретро Стил : Едноставна форма и селски боја направи овој накит носителот совршено одговараат farmhouse тема.Тоа ќе биде единствен фокус на вашата шминка табела.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Убава италијански дизајн инспириран со богата burlwood заврши и сребрена боја пломба фото рамка капак.Музи�

Двоен Слој : Во горниот слој на накит случај, постојат 12 види отвори со отстранлив сомот перници.И во дол�

Нараквици Тип : Влакно Bracelets Gender : Unisex Metals Тип : None Fine или Мода : Fashion Style : Ethnic Material : Полускапоцени Stone Chain Тип

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Ова патување накит организатор продавници и ја заштитува вашата богатство парчиња.О

Флип Транспарентно Стакло СТП Кожа Накит Организатор Кутија.Мрежа област е прилагодлив област, по отст�

56" / 20 x 11 x 6.????Класичен Декоративна Кутија Направени од издржлив метална рамка која заврши со убава зла�

Дрвени кутии за накит се направени на Кинески ела.Ние не користите боја, но лесно изгорени дрво да се пок

Флексибилен дизајн, лесно прилагодување, светло и удобно, стилски и елегантен, погоден за повеќето нозе,

Накит за Складирање : Ова е совршен за чување решение за накит, додатоци и скапоцености да ги чувате зашт

Традиционален Кинески Стил Накит Екранот Кутија, печатени со златен змеј и феникс модели, значи хармони

Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се з

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Заштитете го вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Има повеќ

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек�

Разумен изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура, парична казна изработка.Размислете за д�

музичка Кутија,.Генијален уникатен дизајн,.исклучителен изглед.креативен украс.Таписерии изработка, за

Страна направена со master занаетчии во Sorrento, Италија.Овие се оригинални италијански производи и така нивн

Накит кутија со трајни Оригинални еколошки ретки дрвен материјал и расклопна дизајн. Убава декорација �

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕИ : Со елегантен изглед и alluring дизајн, овој накит orgnaizer случај кутија е совршен подаро

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н�

ВИСТИНСКИ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Прекрасни рачно изработени од силен и издржлив; Надворешните Димензии : 7

Материјал : прстен кутија е направен од висококвалитет СТП кожа.Тоа е мека и удобна, да се чувствува добр

Од тогаш на вашиот облекување маса повеќе не е нејасна и заштедува многу простор за вашата соба да изгле

Scroll