Обновено
ELEGANI Садови за Полнење за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Црна Хартија, прибор за на маса за Полнење за 50 Гости

ELEGANI Садови за Полнење за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Црна Хартија, прибор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1343.76

ELEGANI Садови за Полнење за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;.Сезонски Повремени или Секојдневниот Садови за Полнење.Црна Хартија, прибор за на маса за Полнење за 50 Гости.Направете ја вашата партија екстра домот!!!.ELEGANI Садови за Полнење за Специјални Прилики и Завршувањето;.Овој комплет вклучува : 50 Црна Хартија Десерт Плочи, 7in, (SKU 262768) 50 Црна Хартија Ручек Плочи, 9in, (SKU 262782) 125 Голема Партија Пакет Црна Ручек Салфети (SKU 262715) 50 Голема Партија Пакет Црни Пластични Чаши (SKU 287615) 2 Црна Пластична Маса Капак (SKU 4819) 1 Голема Партија Пакет Црна Вредност Пластичен Прибор за јадење Поставен 210ct (SKU 181701) Табела ги опфаќа наменети за бафет маси 756794.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

INNOCHEER Игра Кујна Додатоци Поставите ви дава повеќе избори : Сечење на Пица, Домати, Јагода, Патлиџани, Чил

★Материјал : nonstick обложени внатрешна тенџере, загрева дното плоча, лепи, лесен за чистење, не се деформи

★Користење на црното злато нестап внатрешен резервоар, греење шасија, подебел материјал, отпорност на

Најлон изградба.Се справи во средината.Четвртиот 1 / 4 Големина.Димензии : 105 / 6" долго x 65 / 16" широк.NSF навед

Стандардната големина е лесно да го инсталирате на ѕид, мрежа, кои ги покриваат повеќе ѕид несовршеност

Повеќенаменски Јајце Тарнер Фах : Ова јајце тарнер може да се одржи 50 јајца или 80 птичји јајца, што го пра

Вклучува 2 Гроздобер ноќта на Вештерките Пластични Правоаголна Tablecovers во пакет.Секој Ретро ноќта на Веш

Тестото Пан Покритие За Тесто Пан е одличен прилог на пекари, пицерии и друга храна услуга објекти.Дизај

[Одличен Квалитет ] : Скара squeegee е направен од дебела нерѓосувачки челик, продолжување на работниот век,

★Користење на црното злато нестап внатрешен резервоар, загрева шасија, дебел материјал, корозијаотпор

★ Материјал : црна кристал лагер, firewood ориз, 5слој композитни умрефрлија саќе нестап лагер ★Со steamer, може

Растенија не се вклучени.Керамички материјал, раканасликани и стаклен, облик е жив.Цвет тенџере големин

★Материјал : нестап слој внатрешна тенџере, греење дното плоча, дебел материјал, лепи, униформа отпорно

Приближните Димензии (во инчи) Ширина 2.75 Инчи, на Висина 2.17 Инч.Совршено се прикажува во живо potted растен

Непречено заоблени дизајн спречува прашината акумулација и е лесно да се чисти.Стандардната големина е

Автобус Возачи Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.ПОДГОТВЕНИ ЗА УПОТРЕБА : Вакуум изолирани г

2 Боја на Рачка Служат Маша Пластика и Нерѓосувачки 12" долго.Црна се справи со тонг има повлече табот зак

★Материјал : nonstick обложени внатрешна тенџере, загрева дното плоча, лепи, лесен за чистење, не се деформи

Секое тесто кеси направени од јак, густа пластика кои можат да го издржат моќен истиснување.Идеален за д

НОВА ФАБРИКА КУЛТУРА GROWNEER Нето Чаши промовира поефикасна растителни раст преку аерација.ОНА што ЌЕ ДОБ

★Материјал : nonstick обложени внатрешна тенџере, загрева дното плоча, лепи, лесен за чистење, не се деформи

Scroll