Обновено
Мини-К Деца Момчиња Девојчиња Руно Наредени Мека Термички Долна Облека База Слој Долго Јован Поставите Пижами

Мини-К Деца Момчиња Девојчиња Руно Наредени Мека Термички Долна Облека База Слој Долго Јован Поставите Пижами

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2378.40

Направени во Кореја, 35% полесен од други слични ткаенини, 5% повеќе топлина задржување од волна и памук.Користејќи четири-насочно растеглив материјал со еластична корселе, оваа база слој поставите совршено се вклопува тело криви, нуди целосна слобода на движење, обезбедување траен големина и облик, и флексибилност.Се држи на телото топло преку спречување на топлина од се случува надвор користење на изолација функционална ткаенина.Ткаенината е специјално третирани со анти-статички третман, ефикасно, анти-статички за време на ладно време и го задржува вашите деца удобен.Микро руно поставата на внатрешноста одржува температурата на телото & ви држи топло и Тоа апсорбира влага брзо и постојано го сув.ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ТКАЕНИНИ : Користење на функционална Aero Warm ткаенина, Овој висок квалитет ткаенина е тенок и лесен, но тоа е 35% полесен од конвенционалните влакна и супериорен во топлинска изолација ефект од памук или волна материјал од 20%.Тоа се вклопуваат и да се задржи топло во ладно температури, кои речиси хит замрзнување.Постои микро руно наредени, така што може да се носи помек и потопло.CONFORT & ТОПЛИНА : Мини-К термички долго џонс имаат совршена комбинација на удобност, топлина, еластичност, и влага заштита.Ова со долги ракави кошула и долги панталони се направени за да се фитил далеку пот и други влага.Исто така, има анти-статичка функција која го прави полесно за деца да се носат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој подарок собата вклучува 3.3 оз Eau De Parfum Спреј и 3.3 оз Лосион за Тело.Топ белешки на сочни black currant и берг

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Christian Dior во 1988 година Се препорачува за daywear.Убавина производ.Фар

Draping прилагоди обезбедува супер удобност и телото се вклопуваат.Термички за жените се заштитите од пост

Појавување на семејството пижами поставува вклучуваат долг ракав врвот и мека целосна должина пантало

98" Фит Тип : Тато | Големина на : XLarge | Боја : Бцрна Промоции може да се разликуваат во зависност од одговара

ASYEEA лесна јога тренингот поставите обезбеди лесен удобност заедно со пот апсорпција.Пакување : 1 Спортс

Drawstring затворање ✿ Секси Облека за Жени : Мода и мека атмосфера 3 парче облека за жени, жени, жени и девојк

ВИ БЛАГОДАРИМЕ.Salimdy Плус Големина Поставува Жени 2 Парче Облека Половина Ракав Еден Рамо Туника Блузи и

Погоден Occation Оние фитнес облека кој модерен боја.Ткаенината е професионален за спорт носат и ги задово

чипка sleepwear за жени секси.Машина За Миење.за жените женска руно bathrobe руно bathrobe руно bathrobe мажите руно bathrobe

31" Блузи Должина : 72cm / 28.Машина За Миење.56" Ракав : 57cm / 22.65" Хип : 114cm / 44.кадифен облека мажите спа дебели кад

【СУПЕР УДОБЕН ЗА ВРШЕЊЕ на СПОРТСКИ】Овој спортски градник костим за капење, за жени стомак контрола од

➤божиќ семејството облека поставите празник појавување на облека бебе romper onesie панталони флорални дево

[Злато Искра] целото тело сјае кристален, висок сјај девојка секогаш сјае, влажни вода, ѕвездите се надре

Кликнете "Додај во Кошничката' сега!Боја : Мажи : црна и сива Дами : црна и purple PACKAGE INCLUDING1*Термички Underwear1*Мо

Персоналните подароци величаат вашиот внимателен гест и да се направи примачот се чувствувате посебни.

Ова жените се печати поврзана PJ собата е направен од мек памук / поли мешавина материјал за да се задржи

✔БЕЗЖИЧНА ИНТЕЛИГЕНТНА КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Оваа греење долна облека е поврзан со СТАН преку Bluet

Scroll