Обновено
BAOFENG GT-5TP 8W/4W/1W Tri-Сила Двојна Бенд Радио 144-148MHz 420-450MHz Рачни двонасочна Радио Воки Токи со Слушалка + 2000mAh Батеријата + Dual ПЗЗ, Долга Низа за Возрасни Шунка Радио

BAOFENG GT-5TP 8W/4W/1W Tri-Сила Двојна Бенд Радио 144-148MHz 420-450MHz Рачни двонасочна Радио Воки Токи со

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76

Модулација на Владата : 16k F3 E / 11k F3 E.4 V 2000m Ah голем капацитет на батеријата, ќе ви овозможи да работат на радио за долго време. За батерии 1x Двојна Band Антена. 50 CTCSS и 104 DCS.l Продолжен Век на Батеријата : 7.Фреквенција Стабилност : ±2.Time-out Тајмер(ОБУЧУВАЧИ). 8 W/4 W/1 W Tri-Сила.Висок/ Среден/ Низок Моќ прилагодувања : 8/4/1 WChannel No : 128 Frequency Опсег : VHF144-148 MHz(TX/RX); UHF : 420-450 MHz(TX/RX)Димензија (Wx Hx D) : 132x60x35mm (не се вклучени антена)Тежина : 238g(вклучувајќи ја и батеријата, антената).LED Светилка.1 k Hz(Широк) / 0.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќ

Постои евтина cоблик туш завеса кука, кој е пластика ★ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : На Yoocylii тешки туш завеса ку

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

【Специјален Дизајн】Овој Пренослив за Носење е специјално прилагодена за Клип 4 Говорник и одговара на

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот н

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна упо

5 Литри Вода Складирање Уникатен тешки ѕидови полиетилен сад е одобрен за складирање на вода за пиење.П

Притисок Sensor за Мали димензии, мала тежина, свиткување на корозија, долг работен век, лесно да се инстал

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете дали модел на автомобил е компатибилен со нашите производи п

Scroll