Обновено
Fujifilm Мини 9 Кобалт Пакет

Fujifilm Мини 9 Кобалт Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1896.00

Се развива веднаш – Притиснете на блендата, фаќање на моментот и да се види на слика движете надвор и да се развие пред вашите очи!.Hi-Speed 800 – Со врвен жито квалитет, INSTAX Филм обезбедува живописни бои и природните тонови на кожата.Кредитна картичка големина – 5.4 cm x 8.6 cm (филм големина) – единствена кредитна картичка со големина на филмот е лесно да се носите во вашата чанта или паричникот и е небото сино граници да се монтира на вашите слики.Остави празно или го персонализирате со забава порака.Лесен-за-Оптоварување Кертриџ – Филм кертриџ е дизајниран и етикетирани за лесен утовар и исполнет со филм за 10 кредитна картичка со големина на инстант отпечатоци.Многу Стабилен - филмот емулзија настапува на температури толку ниско, како на 5°C и како високо како 40°Ц. За употреба со сите INSTAX Мини Инстант Камери и паметен Телефон Принтери.Достапни во различни бои.Стилски одговара за својата камера.Издржлив и лесен да се чува чист.Debossed INSTAX лого.Selfie Огледало.Можете да го проверите вашиот рамка со огледало веднаш до објективот.Close-Up Леќа Прилог.Close-up снимање до 35 см оддалечен е можно.Високо-Копче За Режим.Прилагодување на светлината на вредноста бирање на високо-копче за режим марк ви овозможува да ги преземат слики со помеки впечаток.Осветленоста На Вредноста На Глас.INSTAX Мини 9 автоматски одредува најдобар осветленост за фотографирање, и да ве информира на погоден амбиент со осветлување на соодветните светилка.Сврти ја осветленоста на вредноста бирање за да позиција (марка) на запали светилка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Допрете за репродукција копче за да го внесете ја репродукцијата на владата; во репродукцијата интерфе

Ако имате било незадоволство со камерата, торба или додатоци, ве молиме да се чувствуваат слободни да не

Внатрешноста е многу cushioned да се обезбеди против ефекти и гребнатини исто така се идеални за чување на ф

Lumix S леќи на камерата лесензакористење 24105mm стандард фокусна макро зум F4 lпланината за Lumix S Серија fullframe

Професионална изработка, врвен изработка и висока точност помогне да се обезбеди најдобри перформанси.

Тенок големината на телото со транспарентни прстен леќа.Автоматска експозиција Мини 11 автоматски го с

【ДИЗАЈН】Нашите мини филм рамка е совршен за да се одржи вашата омилена плоштадот фотографии на маса...

РАМКА & НАЛЕПНИЦА : Постојат преглед магнети, виси контурите поставите користи за да се откажам вашите ф

Функција : 1 Долго притиснете го копчето за 2 секунди за да го вклучите или исклучите уредот, кратко прити

Тенок големината на телото со транспарентни прстен леќа.Автоматска експозиција Мини 11 автоматски го с

ФЛЕШ НАСМЕВКА ОДИ НА МИЛЕ – Нема Повеќе Трчање од Батерии!Вашиот Инстант Печатење на Камерата е Полнење

27 108mm еквивалентно на 35mm филм / 4 X дигитален зум (16 пати и со оптички и дигитален зум).Карактеристики : Пр

Отпечатоци плоштадот големина на слики за да направите повеќе од моментот – 1.5 x големината на мини печа

Печатење на хартија бин вратата.Работата Инструкции : 1 Флип на звукот / зумирање Говорници...

Високи перформанси Термички печатење на хартија за да може ефективно да се спречи касета од кршење, го

5*19*2cm, фото Големина : 3Инчен / 8 * 6cm 【КАПАЦИТЕТ】 мини фото албум може да се одржи 96 џебови 3 инчен фотогра

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

1 X Ѕид Оркестарот Виси Рамка(10 парчиња) може да се земе вашето fave фотографии и да ги користите за декорац

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Scroll