Обновено
SELMAI Pullover Поврзана Џемпери за Мали Кучиња Chihuahua Облека Памук Руно Наредени Зима и Топло Фустани за Девојка Кучиња, Мачки Puppies Мачиња Цвет Декорација Мода Plaid Здолништ

SELMAI Pullover Поврзана Џемпери за Мали Кучиња Chihuahua Облека Памук Руно Наредени Зима и Топло Фустани за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 873.60

ГОЛЕМИНА L : Врат : 29cm/11.5 инчи Назад : 30cm/11.5 инчен Градите : 42cm/16.5 инчен; за губење на 6-10 фунти/2.7-4.5 КГ.МАТЕРИЈАЛ Плетени ткаенини, Супер меки и топли руно волна, памук наредени.МОДЕН ДИЗАЈН 1.)Симпатична мечка шема декорација, цвеќиња декорација. 2.)Вест отворен со Прилепува копче затворање, лесно да се носат.ПОДАРОК одлично за вашето куче/мачка.ПРИЛИКИ Секојдневно носење, партија облечи, роденденски подарок.Раса препорака : Chihuahua,Јоркшир Terrier,Doberman,Pomeranian,Papillon,Играчка Poodle,Maltese,Бостон Terrier, Pugs,Shih Tzu,Pekingese,Минијатурни Schnauzer.Големина Детали : Ова куче облека е играчка за мали кучиња или мачки под 20 фунти Големина XS : Врат : 20cm/8.0 инчи Назад : 16cm/6.0 инчен Градите : 27cm/10.5 инчен; за губење на 1-3 фунти/0.5-1.5 КГ Големина S : Врат : 23cm/9.0 инчи Назад : 20cm/8.0 инчен Градите : 32cm/12.5 инчен; за губење на 3-4 килограми/1.5-2.0 KG Големина M : Врат : 26cm/10inch Назад : 25cm/9.5 инчен Градите : 37cm/14.5 инчен; за тежината е 4-5 фунти/2.0-2.3 KG Големина L : Врат : 29cm/11.5 инчи Назад : 30cm/11.5 инчен Градите : 42cm/16.5 инчен; за губење на 6-10 фунти/2.7-4.5 KG Големина XL : Врат : 32cm/12.5 инчи Назад : 35cm/13.5 инчен Градите : 47cm/18.5 инчен; за губење на 11-15 фунти/5-6.8 КГ Големина XXL : Врат : 35cm/13.5 инчи Назад : 40cm/15.5 инчен Градите : 52cm/20.5 инчен; за губење на 16-20 фунти/7.3-9.1 KGBreed recommed : (за референца само) : Теди или Poodle Возрасни кучиња : некаде се земе M, L, XL Chihuahua Возрасни кучиња : некаде се земе XS, S или М Pomeranian Возрасни кучиња : некаде се земе S или М Минијатурни Schnauzers Возрасни кучиња : некаде се земе L или XLThe препорачуваме тежина е само за референца, ве молиме љубезно се земе мерка на вашето куче пред да се купи,ви благодариме.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Рака Мие Само.Материјал : 96% Полиестер, 4% Spandex .Garmet Нега : Рака Мие Одделно во Ладна Вода, ве Молиме Не Пегла

*Превртување фустанот пред миењето.Овој танц костим за избор на мека и здрава, дише, нестимулирање на мл

Облека за Нега : Рака Мие Внимателно,Ниска Температура за Перење.Може секогаш да се најде удобно облека

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Жените Современиот Моде

❄МАТЕРИЈАЛ Полиестерпамук, мека, комфорно, спортско, стилски, пријатна и топла.дами pullover фустан лесно м

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Органски памук, плетени dobby со заштитен отворот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄ облека за жени фустани за женска летен фустан летни фус

95% Полиестер, 5% Spandex.Се повлече На затворање ✿ Карактеристики : Плус Големина, Исклучување на Рамо, Отсеч

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук Блокирам.Увезени.Кука и Јамк

Ruched женска облека модифицира убава секси нога форма,го прави вашиот повеќе секси и привлечни.П : тоа Е ел

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Материјал : 96% Полиестер,

❤За Превозот✈✈Забрзана Испорака обично трае 35 дена ✈✈Стандард Превозот обично трае 1015 дена да прист

95% Полиестер, 5% Spandex.Се повлече На затворање ✿ Карактеристики : Плус Големина, Исклучување на Рамо, Отсеч

Направени со 100% сертифициран органски памук.Еластична вратот фустан.Еластичен појас и кавга нога bloomer.О

Scroll