Обновено
HJ Градина 1PC М8 Машки Конец 20mm Должина Црни Алуминиумски Легури Прилагодлива Рачка на Менувачот Стегање

HJ Градина 1PC М8 Машки Конец 20mm Должина Црни Алуминиумски Легури Прилагодлива Рачка на Менувачот Стегање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Име на производ : Прилагодлива рачка (не вклучувајќи орев).Само подигнете ја рачката на ratchet рачката од овие копчиња за ослободување на опрема заби и да ротира слободно за брзо прилагодување.Овие рачки се идеални за апликации кои бараат чести и брзи прилагодување и за тесни места.Тема големина : М8; род должина : 20mm.Пакет содржина : 1 x прилагодлива рачка.Име : Прилагодлив тесни се справи со Боја : Црна Материјал : алуминиум легура Навој дијаметар : М8 се Справи со должина : 20mm/0.8 инчен Карактеристики : Само подигнете ја рачката на ratchet рачка од овие копчиња за да се олабави опрема заби и да ротира слободно за брзо прилагодување.Ослободување на рачка за повторно да се вклучат и да се стегне.Овие рачки се идеални за апликации кои бараат чести и брза корекција и кога работат во ограничени области.Пакет содржина : 1 x прилагодлива рачка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Модулација на Владата : 16k F3 E / 11k F3 E.4 V 2000m Ah голем капацитет на батеријата, ќе ви овозможи да работат на р

ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.ОДГОВАРА НА СЕКОЈ ДИСК СОПИРАЧКА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ.СВЕТЛА И VISABLE.ИМАМЕ ПОВЕЌЕ БОИ ЗА ДА

4 ½ " црна се подигне клипови одлично се за чизми, чевли, перење, сандали, панталони, чевли, крпи, чорапи, ка

Бела рачно изработени mulberry хартија.Мазна површина 4 deckle рабови.Лист големина е 22" x 30".Тежина варира од ли

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

【100% Природни Премиум Памук】 Ултра Мека и Пријатна Странасе чувствуваат.Совршен за Потоплите Сезони Ил

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

4 ½ " црна се подигне клипови одлично се за чизми, чевли, перење, сандали, панталони, чевли, крпи, чорапи, ка

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

Компатибилен – NFC Игра Картичка Компатибилна со Nintendo Прекинувач, Wii U и Нови 3 DS системи.Материјал – NFC Оз

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Постои евтина cоблик туш завеса кука, кој е пластика ★ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : На Yoocylii тешки туш завеса ку

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Карактеристики Ретро панк круг копче шапка дизајн Ова е механички се чувствуваат игри тастатура, а не в

Scroll