Обновено
Палачинка Хартија Декорација, Стабилна Мека Трајни Шарени Хартија Занаети за Свадби за Темата Партии за Роденден Партии за Бебето Тушеви

Палачинка Хартија Декорација, Стабилна Мека Трајни Шарени Хартија Занаети за Свадби за Темата Партии за Роденден

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 290.16

Широко се користи во различни тема партии, Нова Година партии, роденденски забави, свадби, и бебето тушеви.Постојат 12 различни бои, кои се шарени и може да се користи како партија украси.Тоа исто така може да се користи за да се направи на сите видови на хартија ракотворби од DIY, па како да му се посветам на рацете на способност.Направен од висок квалитет на хартија, материјали, мека текстура и удобно допир.Оваа боја палачинка хартија е одличен подарок за занает љубовници, и може да создаде жив празник на животната средина.Функција : 1. Постојат 12 различни бои, кои се шарени и може да се користи како партија украси.2. Направен од висок квалитет на хартија, материјали, мека текстура и удобно допир.3. Оваа боја палачинка хартија е одличен подарок за занает љубовници, и може да создаде жив празник на животната средина.4. Широко се користи во различни тема партии, Нова Година партии, роденденски забави, свадби, и бебето тушеви.5. Тоа исто така може да се користи за да се направи на сите видови на хартија ракотворби од DIY, па како да му се посветам на рацете на способност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Палачинка Paper Material : Paper Function : Декорација Пакет Листата : 12 Тркалаат x Палачинка Хартија Декорација.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Crepe Paper
Material:
Paper
Function:
Decoration
Package List:
12 Roll x Crepe Paper Decoration :

Слични производи во категоријата

Име на производ : Прилагодлива рачка (не вклучувајќи орев).Само подигнете ја рачката на ratchet рачката од о

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете дали модел на автомобил е компатибилен со нашите производи п

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

Multicoated 97% Пропуст.Ја елиминира Ултравиолетово (УВ).Заштитна Стакло УВ Филтер.Еластични Оптичко Стакло.Ни

1 Висока точност, добра стабилност, 5 Тони 2 Чувствителност 1.02.0 m V / V 3 Материјал : не ' рѓосувачки челик 174

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Аглеста Отворен Крај На отворен крај е аглеста 15 степени па клуч може да се превртува со секоја ротација

Замена Samsung TV Remote Control AA5900638 A.Не програмирање или paring е потребно.Само внеси нови батерии можат да работат.

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

39mm Firecrest УВ MC multicoated филтер во пластовидно 5.5 мм прстен.Врвен УВ заштита по прифатлива цена.Изградена во в

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

Scroll