Обновено
ADVPRO Авто Детали Детали Автомобил Мие LED Неонски Знак Виолетова 16 x 12 Инчи st4s43-s233-p

ADVPRO Авто Детали Детали Автомобил Мие LED Неонски Знак Виолетова 16 x 12 Инчи st4s43-s233-p

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1439.76

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски знак може да дава само на точниот износ на луминозноста.Додадете pop на боја со овие убави украси, кои стојат надвор, без разлика каде ќе се стави во.Со ADVPRO светлосни знаци, веднаш ќе кажеме збогум на досадна ѕидови и велат здраво на добри времиња.Обезбеди 5 ft/ 1.5 м жица со ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ функција. (НАС plug 110v да USA & CA) (велика БРИТАНИЈА plug 240v на велика БРИТАНИЈА) (АУ plug 240v да AU & нов зеланд) (ЕУ plug 240v на ЕУ и други земји).Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.Безбедни за користење : Многу малку топлина емитирана, апсолутно безбедно да се користи или допир.ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки).Ние не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.Се забавуваат вашите очи!Осветлуваат вашиот живот!ADV ПРО LED знаци се убави и со прифатлива цена.Овие се одлични подароци за сите, за секоја прилика и за секаде!Се спореди со традиционалните гас-исполнет цевка неонски знаци, ADV ПРО знаци се повеќе прифатлива (50-70% поевтино!), трошат помалку електрична енергија (3 вати само!Заштедите пари во долг рок! ), повеќе еколошки & побезбедно да се користи & touch (без штетни гас, без жива, многу малку топлина), бара помалку одржување (нема потреба да рефил гас, може да трае до 50.000 часа/ 5-10 години).Можете дури и може да ја менуваат бојата кога се чувствуваат здодевно со оригиналот со купување на замена на сијалица.Што чекаш!Однесете го до вашиот дом, сега е!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сè Неонски е НИбазирани LED Неонски Знак компанија, служат илјадници клиенти од 1996 година.000 часа (56 годин

190 lumens на светлината и е безбедно да ја допре.ПРОИЗВОД DESCRIPTIONPremium изграден Неонски LED Знак дизајниран да п

Премиум Светлина Знак : Жолта Тајландски Кујна ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак е премиум изграден со акрилна по

ЕДИНСТВЕНО и со гордост предвидено од страна НАЈДОБАР ВИСОК КВАЛИТЕТ НЕОНСКИ ЗНАЦИ ЦЕЛАТА ПРОДАВАЧОТ &

Прилагодување : Свој Уникатен Неонски Знак со измената на знакот со вашиот избор на боја, поддршка, и гол

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Совршен за купување на подарок.Одлична изработка.Мерење : H : 12 x W : 8 Оваа прекрасна 66 Неонски Знаци Колаж,

【СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА】 Нашите сопствени неонски светлина се совршена декорација за вашиот дом спални

► Процесирање на нарачката време : Секој ред ќе биде предаден во 35 дена, и тоа обично трае од 1 до 2 недели

Забелешка : Една година гаранција за квалитет неонски светла.5 м кабел, со прекинувач и 110 V220 V НИ Приклучо

Туѓо неонски светла светлина до вашиот дом, додадете креативна смисла на технологијата со led неонски зн

Секој производ што ќе ви помине низ многу процеси како висок притисок на тестирање, монтажа и пакување.Т

【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】led неонски знаци е совршен за дома декор и на ѕид уметност да се создаде забава и жи

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

ඞ Супер Симпатична Дизајн : Меѓу нас во играта карактер астронаут со средниот прст знак...

Напојување : USB / 3x AA батерии(Не се вклучени) 3 【Спецификација】Големина(Dxšxv) : 6 Ако не сте задоволни со тоа

Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.ADV ПРО знаци се издвоила од

1.Вистински Стаклена Цевка, не традиционалното и пластични LED, Заштеда на Енергија и Еколошки 2.Рачно изр

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

► Овој ЕЛ Жица неонски знак, може да се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, ma

Туѓо неонски светла светлина до вашиот дом, додадете креативна смисла на технологијата со led неонски зн

Издржливи Акрилик Знаци Направена од Акрилик пластична плоча, со led осветлување, висока ефикасност, заш

Големина : Приближно 20 X 30 Cm / 8 X 12 Инчи.Материјал : Направен Од Алуминиум,Класичен Потресени Изглед.Ние См

► Големини на акрилик стакло поддршка : Висина 15.7 инчен x Ширина 23.6 инчен (40cm x 60cm) ► Процесирање на нарач

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Може да биде прикажан на самостојни или комбинирани со други делови да се создаде еклектична осветлува

Scroll