Обновено
3.7 V Замена на Батеријата за Luvion 88 од Суштинско значење 1100mAh

3.7 V Замена на Батеријата за Luvion 88 од Суштинско значење 1100mAh

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 369.36

Замена на батеријата за Baby Phone.Компатибилен со Моделите : 88 се од Суштинско значење.Батерија Тип : Li-ion, Напон : 3.7 V, Капацитет : 1100m Ah, ПОТ : 4.07 Пот.Димензии : 55.46 x 39.62 x 5.3 mm Тежина : 124.1 g.Ние и Ветуваме на Целосна Наплата или Слободна Замена за Секое Прашање.Ние сме професионални батеријата снабдувач.Можете да не контактирате за било батеријата поврзани со прашања. - Компатибилни Модели : 88 од Суштинско значење Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го компатибилни модели и батеријата дел броеви внимателно пред да го купите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга 专

Висок квалитет на литиумјонска батерија 3.7 V 3800m Ah 18650 XH конектори може да биде директно или Ñadir поврзани

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1200m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга...

КОНТАКТ со НАС : Преку вашите нарачки табот во профил преку емаил.Батеријата Детали : 3.7 V Liion 750m Ah / 2.78 Wh; 53

Висок квалитет 32650 литиум батерија,.Стабилни перформанси, ниска самоотпуштање стапка, не "мемо ефект.".Еф

Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки,

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 750m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Батерија тип Литиумјонска батерија.Стандарден напон 3.7 v (V).Производ модел ICR18620 Димензии 1861 Нето тежина

Целосно Компатибилен со 6066 1325 6131 2651 6125 6136 6170 8208 7270 6133 6300 5100 3108 7270 N 6126 6102i 7200 107 108 6260 6230 1265 7705 X2 2650 6101 C205 6136 S 6088

Одговара за Монарх Светло Џеб LED Stroboscope (модел).Го заменува за Монарх Батеријата 6280074, БАТPLS (дел број) 2400m Ah

Напон : 3.7 V; Капацитет : 1400m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 700m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1100m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Ние препорачуваме да ја полните батеријата на секои 3 месеци по приемот на батеријата и одржување на нап

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 2500m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Одлични високо празнење / мозоци перформанси.Повеќе време на висока потрошувачка уреди.Без Мемориска

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга...

Висок квалитет 32650 литиум батерија, идеален резерви извор на енергија.Стабилни перформанси, ниска самоо

Премиум 3.7 V, 600m Ah 503040 батерија LiPo батерија.Минијатурни дизајн, мала тежина и преносни.Обезбедува одлични

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1600m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Напон : 3.7 V; Капацитет : 3800m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 1900m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум По

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1500m Ah.Материјал : Литиум Полимер; Нето Тежина : 28g.Големина : 53 x 35 x 8mm / 2.09" x 1.38" x 0.31"

Тип : LiIon 18500 Номиналниот Капацитет : 1400mah(12001400mah).Тежина : 33g±1g.Големина : 18mm x 50mm (Дијаметар).Ние сме одгов

Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел БР...

Обезбеди разновидност на функции, вклучувајќи overcharge, overdischarge, прекуструјна и краток спој.Усвојување на

Напон : 3.7 V; Капацитет : 350m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 175m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол

Scroll