Обновено
12 x 12 Инчи Octagonal Бел Мермер Крајот Табела Врвот Пломба Агол Табела со Abalone Школка Камен Работа

12 x 12 Инчи Octagonal Бел Мермер Крајот Табела Врвот Пломба Агол Табела со Abalone Школка Камен Работа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 6720.00

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат во кафе, чај со вашите гости.Рачно изработени во Индија со умирање Пломба Работа, Pietra Dura Уметност од страна на Квалификувани Занаетчии кои се потомци на оние семејства кои ја изградиле Таџ Махал.Оваа Табела Врвот има полиран финиш.Едноставно ја бришам Маса со Влажна Крпа за да се задржи во Потрага Убава со Минимално Одржување.Додава висок стил на било Дневна Соба, Ходникот, Балкон, Спална, Кујна, Канцеларија, Патио, Тревник & Градина со оваа Елегантна и Современа Табела Врвот, која може да се користи како Кафе на Маса, од Страна на Маса, на Крајот на Маса, Патио Маса, Канцеларија Состанок на Маса, Ресторан & Бар Маси.Големина на & Материјал : Дијаметар-12", Дебелина - 15-20mm.Премиум Квалитет Индискиот Мермер и Полу Скапоцени скапоцени камења се Користат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат

Купувачот мора да ги плати Обичај давачки или други даноци, ако сите применливи во земјата на дестинаци

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Премиум Квалите

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат

Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот Џаспер Браун Пакетот вклучува Табела Врвот Са

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вече

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено простор и ќе можат да уживаат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Scroll