Обновено
Guoshang Мода Печати Виси Торбичка,3 Џебови Спалната Соба Ѕид Закачалка За Складирање Торба,5

Guoshang Мода Печати Виси Торбичка,3 Џебови Спалната Соба Ѕид Закачалка За Складирање Торба,5

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 177.84

Држи тоа е облик и додека виси на ѕидот.Водоотпорен и moistureproof им овозможува на вашиот складирање торба повеќе издржливи.Многу симпатична и родово-неутрални и да изгледа стилски во соба,Не е дрвени пол кој многу погодно да се откажам.Овој повеќенаменски ѕид организаторот може да биде обесен во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија.Тоа може да се сместат сите remotes, очила, накит ,момче стап ,полначи,пошта ,сметки, копчиња,помали notepads на хартија, некои пенкала, коверти,итн, кои секогаш беа изгубени околу.Материја : Canvas Type:Виси Bag Quantity : 1 Pc Size : Должина и ширина околу 22.45 * 7.88 inch Holds тоа е облик и додека виси на ѕидот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Идеален Подарок : Еден fab подарок за семејството и пријателите.Погоден за домашна градина, балкон градин

【ФИЗИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 】Големи и пространи за многу предмети да се вклопуваат.Откако во облик на, ве

304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕидмонтирани Кујна Багажник, Виси Нож Држачот 1 Материјал : 304 од не ' рѓосувачк

Тоа е направен од висококвалитет памук и лен крпа, која е еколошки пријателски, здрав и загадувањето сло

Answer : ___________________________ Note : .Овие се сите нормални услови.Солидна боја е погодна за различни стилови на диза

❤ Тридимензионални џеб дизајн, проширува дното, голем капацитет, многу погодна за собирање на разни пре

Што виси дел има вградена поддршка барови, кој е утврден од страна заковки за да се спречи тоа од кршење.�

Она што е во пакет?.Еден сет на 2Pack Виси Плакарот Полиците, Димензии : x 12.2 12.2 x 39.9 инчи.Еден сет на 2Pack Плете�

Се направи најмногу од вашиот простор со оваа атрактивна четирикука полица од Fixture Displays.Полиците се нап�

5 cm x 10cm x 95cm (14" x 4" x 37.Топло прашува : Ако имате било каков проблем / прашање со Нашите производи, ве молиме н

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Памук и лен.Производ Големина : Големина е за 19.29*13.70 инчен, грешка е за 0.39 и�

Квалитетот памук&лен ткаенини, цврсти, здрави и еколошки.Симпатична виси организатор, и практично и дек�

Лесна Инсталација Магија Лента Дизајн, Погоден за бесење прачки од различни големини, Нема посебни потр

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

【Минималистички Боја за Појавување на】Во согласност со елегантна и едноставна декорација дизајн конц

Тоа е совршен избор дома за било кауч или стол armre.Со врвот послужавник да се одржи чај чаша вода шише пиј

Одлични за создавање на дополнителен простор за складирање.Помага да се задржи вашата соба среди и орга

UPUPUP 6 Џебови Памук, Лен Ѕид Виси Водоотпорен Складирање Кеси Со Ткиво Вшмукување Торбичка И Нерѓосувачк�

Scroll