Обновено
Линеарни Стакло Скала, Стабилна Практични Трајни Висока Точност Оптички Линеарна Скала со KA300 за Индустријата за Работник(370mm)

Линеарни Стакло Скала, Стабилна Практични Трајни Висока Точност Оптички Линеарна Скала со KA300 за Индустријата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2172.00

Широко се користи и има стабилни перформанси.Висока точност и тоа може да ви обезбеди точни мерење резултат. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век.Лесен за инсталација и одржување, има долг животен век. 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век. 3. Висока точност и тоа може да ви обезбеди точни мерење резултат 4. Лесен за инсталација и одржување, има долг животен век 5. Широко се користи и има стабилни перформанси .

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Model:
KA300
Pitch:
0.02mm (50 lines / mm)
Accuracy:
±5um  
Power supply:
+24V±5%, 80mA
Resolution:
5um
Working temperature:
0-45℃
Whole Length:
476mm / 526mm / 576mm
Optional Style(measuring range):
370mm, 420mm, 470mm
  :
Package List:
1 * Linear Glass Scale :

Слични производи во категоријата

Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Вклучува (2) 8" WB30 T10074 (7 1 / 2" кол.) Номинална 1500 W во 240 Volts.WB30 T10078, WB30 X24401 заменува WB30 X20479, PS11721464, WB30 T10027, WB30 T10111...

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

【2 Пакети Мека и погодна за сите бебе автомобил седишта,pushchair, шетач,чанта, бебе пелена торба, голф торба,

Се чувствувам Добро Направени : Вашите прсти не се лизгаат исклучување на палецотстапови повеќе ако се

Замена печат комплет.Заптивка & О Rings.Fits : RSV2.5 G25 DF25 RSV3 G25 DF25 RSV3 G30 DF25 EZRSV3 G30 DF40 RSV3 G34 DF40 RSV3.5 G35 DF40 RSV4 G40 HDF40 EZ.Прои

Вграденво излишни механички прекинувач за backup порака.Времето е отпорен на електроника.Оклопни моќ тран

Хари Потер Безбедност Фенер со Хогвортс сртот.Пластични фенер со метална рачка и кука.Фенер е 5.5" високи

Го заменува ОЕМ број : Walbro : k10wb.Одговара : Walbro : сб2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40,

Се продава во пакување од 15 Дизајниран да се вклопуваат во slatwall лесно панели.Мора да биде вметната во slatw

Лесно Дрво Tools 4" дијаметар x 1" x 8 TPI Лесно Дрво Алатка прецизност ЦПУ машински алуминиумски faceplate.Доаѓа со

【Пакет Листа】 Преносни прозорецот се пропустливи комплет вклучува 4pcs плочи, 1pcs 5.9 дијаметар спојка, и 6p

★Кабелот за напојување и AV Кабел за Оригинални Playstation 2 Систем ★Ве молиме имајте предвид, оваа кабелот з

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Победник на Канадското Безбедно Пловењето Награда (CASB) за Најдобар Нов Безбедност на Производот.Намене

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Го заменува OEM : Stihl 1122 034 3001 Спб.клипот големина 54mm цилиндар дијаметар.Не се компатибилни со поголемо од 10

24' x 24' Основни Две Кола Гаража Градење Планови.Основни гаража има 16' w.x 7' h.стандардна големина двојно ав

Високи перформанси, ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди, 100% тестирани пред превозот.USB кабел за

Стилски спортски wristband хривнија за хардкор фановите.Кој фудбалски тим и спортски логоа со знаме.Квалите

Scroll