Обновено
Винил Литургија Бел Тежина Сет, Мулти-Боја, Фитнес Kettlebell Мажите и Жените Конкурентна Обука Фитнес Опрема 2-8kg (Големина : 8kg)

Винил Литургија Бел Тежина Сет, Мулти-Боја, Фитнес Kettlebell Мажите и Жените Конкурентна Обука Фитнес Опрема

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 444.00

➤2kg, 3kg, 4kg, 6kg, 8kg е една цена, 2/3/4kg, 2/4/6/8kg е збир цена. ➤Материјал : ABS. ➤Применливи сценарија : фитнес опрема, здравствени масажа. ➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите. 2kg, 3kg, 4kg, 6kg, 8kg е една цена, 2/3/4kg, 2/4/6/8kg е збир цена.Материјал : ABSApplicable сцена : фитнес опрема, здравствени massage Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, бидете сигурни дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Парична казна прирачник за мерење има суптилни грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

16 КГ (35lb) Ader ПроОдделение за Меѓународни Kettlebell.Unpainted рачка за подобар стисок.Развивање на сила & широк спе

Производ 1 : Kettlebell поддржува широк опсег на отпоробука вежби.Производ 1 : Направени од цврст висококвалит

Нашите kettlebell не само што може да се направи некои основни вежба kettlebell како расположението, squats, deadlift итн.

Индустриски стандард боја кодирање.Широк рамен база совршен за renegade редови и pushup прозорци.Лесно губење

Материјал : целиот pp+ конкретни материјал.Се справи со : не се лизга рачка, удобно, без триење на рацете.Ин

ОСВРТИ Над 100 Пет ѕвездички Продавачот ги Разгледува и илјадници 5 Ѕвезда Рецензии на Интернет!ПРОЗОРЕЦ

Повеќенаменски Може да се користи за мноштво од работи, како на пример : флуктуации, мртвите лифт, squats, д

Лесно може да се прочитаат тежина ознаки.Рѓа отпорни заврши.Изградена од цврст Леано Железо.Помага да с

✔ На WANGSHI Kettlebell тежина вклучува сè што ви треба за мускулите зграда и дигање! ✔ Electroplated цврст стисок, ант

Притисни грб со колкови и да се врати на deadlift подготовка позиција.Лесно Губење на Вредноста Работат на ц

Висок квалитет на солидна екипа kettlebell спакувани во колоркодирани винил за да се заштити двата подот и ket

Нема потреба да купувате различни kettlebell тегови со прилагодливи гира се справи.Светлинататежина дизајн

Ако не сте задоволни со нашата KETTLEBELL, контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите ваши

ФУНКЦИОНАЛНА СИЛА за ОБУКА : Kettlebell обуката вклучува секој ден, како што се кревање на тешки кеси, извлеку

Kettlebell тренингот е единствена вежба метод, бидејќи тоа може да обезбеди интензивна сила и аеробна вежба.

Joy PlKettlebell, 2021 Новата верзија Kettlebell во Собата, Тежина : 15 LB Kettlebells за Домашна Фитнес Тренингот, Сила за Обук

Scroll