Обновено
Продавница Фокс D4068 3-Инчен Нервира Вилица Вежба Притиснете Менгеме На Назад

Продавница Фокс D4068 3-Инчен Нервира Вилица Вежба Притиснете Менгеме На Назад

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1445.04

Мерки 3 Инчен широк од 1 инч висока.Максимален капацитет е 2 5/8 инчи и 2 Инчен високи.Вклучува bi-positional бар рачка за многу вртежен момент.Прецизност бланширан леано железо Нервира Вилица Вежба Притиснете Vises функција нервира главата што им овозможува на менгеме на назад за да се стега било nonparallel дел и автоматски equalize притисок.Голем knurled рачка овозможува брза корекција и вклучува bi-positional бар рачка за многу вртежен момент.Двете вилици, има хоризонтална и вертикална жлебови за одржување круг акции.Мерки 3 Инчен широк од 1 инч висока, максималниот капацитет е 2 5/8 инчи и 2 Инчен високи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Накит Машина Додатоци Алатки Високо Квалитетен Материјал : 100% нов висок квалитет на метални материјали,

Премиум материјалот, исклучителна workership, висока ефикасност.Високо квалитетен материјал обезбедува мак

Совршен за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други апликации.Горниот

Предмет Тип : Кабел Вратоврска Пиштол.Материјал : Челик.Направени од високо јаглероден челик, лесни и из�

Ова е нов прстен менгеме.Добро направени стегачот го прави работи на прстени полесно.Дршката карактери�

Мултифункција v облик на вилицата може да се одржи работа парчиња во хоризонтална и вертикална позиции.�

На менгеме на назад може да ротира 360 степени, може да се заклучи за повеќе удобен операција.Мал и лесен з

Број на модел : Мини Заменик алатка.Материјал : Железо + челик.Отстранлив гума вилица заштита ракав.Висок

6" Тешки Слајд менгеме на назад со Метрички Dial Погоден за стегање меки материјали како алуминиум, бакар, �

4 силна магнетна лента адсорпција, брза инсталација е поудобно.Направени од висококвалитетни алуминиум

✅Skidproof Површината : се Направени од алуминиум и гума, издржлив и не се лизга.✅НеMarring : Фиока тип се повлеч

АпликацијаОва менгеме на назад се користи за да се поправи го објектот за да се овозможи работа на неа.Т�

Производот е 69902 менгеме на назад, F60 S НЕПОДВИЖНА.Производот се користи за воздушниот компресор додатоц�

Спецификација : Предмет Тип : Вилици Заштита Cover Material : ABSColor : Orange Surface Стил : Flat Purpose : се Користи за да се сп�

Заштитете го вашиот важна работа парчиња од несакана marring и гребење со менгеме на назад и вилиците.Мулти

Тоа е добар избор за прирачник ентузијасти.Гума и вилиците се спречи marring и задржи деликатни делови безб

Scroll