Обновено
UOEIDOSB Универзална Табела менгеме на назад со 360 Степени Swiveling Главата Стегач за Изработката Сликарство Sculpting Електроника Лемење

UOEIDOSB Универзална Табела менгеме на назад со 360 Степени Swiveling Главата Стегач за Изработката Сликарство

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1712.16

Пакување листа : 1*Vise Perfect за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други апликации.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 360 степен ротација : му Овозможува на раководителот на менгеме на назад за да се ротира 360° и фиксно во широк спектар на агли.360 степен ротација : му Овозможува на раководителот на менгеме на назад за да се ротира 360° и фиксно во широк спектар на агли.Не марка и да ги оштети : Мека вилици одржува силна контрола врз вашиот проект, без да се оштети или означување, совршен за прецизност лемење задачи или деликатна изработката.Примена : Sculpting, моделирање, сликарство, лемење, изработката, врзување риболов линии, пескарење или дрво.Димензија : 310*100*50mm Material : алуминиум alloy Jaw Капацитет : 55mm Angle : 360° rotating Jaw ширина : 72mm Table дебелина : 53mm Fitment : Ова менгеме на назад, лесно може да се монтира на биро, worktop, workbench, countertop или на маса и повеќе.Fitment : Ова менгеме на назад, лесно може да се монтира на биро, worktop, workbench, countertop или на маса и повеќе.Примена : Sculpting, моделирање, сликарство, лемење, изработката, врзување риболов линии, пескарење или дрво.Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Широк вилици : 53mm широк вилици способни за одржување на сите проекти.Употреба : На база на менгеме лесно можат да бидат фиксни за било која површина до 53 дебелина за да се одржи максимална контрола.Употреба : На база на менгеме лесно можат да бидат фиксни за било која површина до 53 дебелина за да се одржи максимална контрола.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мерки 3 Инчен широк од 1 инч висока.Максимален капацитет е 2 5 / 8 инчи и 2 Инчен високи.Вклучува bipositional бар р

АпликацијаОва менгеме на назад се користи за да се поправи го објектот за да се овозможи работа на неа.Т�

Вклучува 1pc.вежба притиснете менгеме на назад : 4 во.; Производ прирачник.Месеци на вежба притиснете табе�

Оваа цинк умре фрлија мини менгеме на назад цврсто grasps мали workpieces за прецизно дупчење на маса врвот.Тоа �

V Обликот ЖлебовиСо специјално дизајнирани V обликот на површината и edge, тоа може да се поправи и да се за

КОРИСНА КЛУПАТА менгеме на назад На менгеме на назад тело е направен од леано железо, цврсти и тешки, ви�

Совршен за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други апликации.Горниот

Вилицата капи прикачите да и ги покрие сет од 21 / 2"широк serrated менгеме на назад вилици да shield деликатна ра�

4 силна магнетна лента адсорпција, брза инсталација е поудобно.Направени од висококвалитетни алуминиум

Број на модел : Мини Заменик алатка.Материјал : Железо + челик.Отстранлив гума вилица заштита ракав.Висок

Материјал : Ова Workbench Планирање Запре Одбор е направен од висок квалитет на алуминиум, и површината е ело

Сосема нов и висок квалитет!.Материјал : Алуминиум Легура.тој производ е лесен за употреба дома, DIY.Менге�

2" вилицата ширина.Пакет димензии : 6.25" x 4.25" x 3.75".Приближна тежина : 7.57 lbs.Идеален за одржување на мали дело�

Агресивни обработка на што се малку како .060 од очигледна.Идеален за smal многу големини, тешко апликации и

Материјал : Алуминиум.Сосема нов и висок квалитет.Фрлија Алуминиумски Тело Челик Завртка и да се Справи

Предмет Тип : Кабел Вратоврска Пиштол.Материјал : Челик.Направени од високо јаглероден челик, лесни и из�

Материјал : Aluminum_alloy.Направени од високо квалитетни материјали, трајни и практични.Примена : стегање на о

Спецификација : 110mm 58 mm nbsp; Висок 47mm.Вилицата ширина : 55 mm.Отворањето дијаметар може да се постигне : 55ММ.Ме

Сет вклучува 4 Талон Костец, 1 престане со M5 завртки.Менгеме На Назад Големина : 6" / 8".Замена Костец : цел 3307

Круг Делови : стегање механизам може да се реализира една фирма и не‑деструктивни врска помеѓу круг дел

2" / 50 MM СУПЕР ПРЕЦИЗНОСТ ВРТЛИВАТА БАЗА МАШИНА ЗАМЕНИК МЕЛНИЧКАТА ИНЖЕНЕРИНГ.Произведени од Затворен Ж

Scroll