Обновено
Hitamus Диносаурус Организатор Кеса Кеса За Чување Торбичка Едноставна Канцелариски Торба Држачот За Статистика Колеџ

Hitamus Диносаурус Организатор Кеса Кеса За Чување Торбичка Едноставна Канцелариски Торба Држачот За Статистика

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 309.12

ДИМЕНЗИИ - Мерки за 10"x6.УНИКАТЕН ДИЗАЈН за ДА го НАПРАВИ ЖИВОТОТ ПОДОБАР Таписерии изработка, високо квалитетни материјали, да им обезбеди на клиентите со совршен производи.Тоа е голем подарок за наставниците, уметник, пријателите и семејството на ноќта на Вештерките, Роденден и Божиќ!.Карактеристики : Материјал : Pollyester Size : 21cm(L) x 10cm(W) x 5cm(H)/8.ПАТЕНТ : Трајни и силни патент затворање чува вашите потреби остане внатре на сигурно.Погоден за сенката за очи, шминка руменило, маскара, lip balm, кармин, лагер и други мали нешта.Со добар квалитет и лесен за чистење.Едноставен, но стилски.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Овој козметички торба не само што може да ги зачувате вашите makeups, но, исто така, накит, toiletries, вредни предмети и така натаму.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Крпа, Јута.Кога не е во употреба, може да се здипли нагоре, простор за заштеда.Совршен за скла�

Пакетот вклучува : 18 торби, 4 големини, од кои 2 џамбо (32 x 48 инчи), 4 големи (40 x 32 инчи), 4 медиум (32 x 24 инчи) и 8 м

Стил : 3 Опис на производот : Продавница за Домашни Компјутери / Таблети & Networking Електроника мобилни Телеф

Постојат неколку работи кои ќе треба да ги знаете пред извршување на еден од нашите опции.Се зголеми на 8

4 Пакет за Обновливи Воздух Тесни Торби 4 Џамбо Големина Вакуум Складирање Торби; Чувајте се далеку ваше�

√Материјал : Метал √100% сосема нов и висок квалитет √Елегантен и практичен дизајн √Голема додатоци за D

★Рачно да се направи модели на различни производи и направете стандарден модел за секој производ за ва�

Производот е погоден за чување и санитарни.Таа е погодна за различни ѓубре лименки за независна пакувањ

Големина на (приближно) : 100*75см / 70*50cm / 60*40cm / 50*35cm (должина х ширина).Пумпа големина (приближно) : 25cm.Боја : сл

Ова ѓубре за отпадоци и најчесто хигиенски и ефикасен начин за да управувате со вашите глупости.Ѓубре з�

Висок Квалитет на Ткаенини : Нашата перење кесички се направени од висококвалитет памук и лен, издржлив�

8 инчи, ве молиме проверете со детален цртеж пред купување, и набавка на соодветна големина.Мала големин�

Премиум ткаенина торба, цврсти, трајни и не е лесно да се солза.Комплетна поштенски од врвот до дното, ле�

Одење на одмор?Се движат?Патување?Ги користите за да се спакуваат кампување или предмети за домаќинство

【Надгради Ткаенина】 : Нашата облека складирање торба е направен од влага доказ и дише 3слој неплетени т

и Заврши Околу рачките се зајакнати со засилен крои,давајќи торба многу повеќе сила да се одржи потешки

Тоа може да спаси 80% за вас, добар сопатник на вашиот движење и патување.Со вакуум кеси, текстил се безбед

Повеќе простор за складирање во вашиот плакар или багаж, како овие кеси се зголемува вашиот простор за с

Тип : Складирање И Кеси.Големина : 65*40cm.Материјал : Памук.Функција : Виткање.Стил : Европската.Големина : 65*4

Складирање кеси погоден за чување на beddings, постелнина, ќебиња, облека, завеси, палта, ќебиња, перници, јак

За повеќе производи, ве молиме да ја посетите оваа продавница : ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА; Ако имате било к�

32*26*13cm Color : blue Note : 1.И добро дизајниран капак бидете сигурни дека ова поле е нечистотијатесни за да се зад�

*Двокреветни патент печат *Двојнопесна патент и печат клип / лизгачот механизам за лесно справување и за

Вакуум вашиот складирање торба автоматски,слободни вашите раце!.Се работи за безжично(со батерија на вг

Детали За Производот : 1 ★Високаквалитет на вакуумзапечатени ќеси : двострано фоки, двојно гаранции, цвр

Употреба на високо квалитетни обвивка, издржливи, мека и кожата пријателски, удобно и топло, и сон на лес

На торбичка со рамо, рака.Карактеристики двојно патент случај.Корисна за вршење вредности кога патуват�

Материјал : Стп+ПВЦ.Боја : Розова,Жолта.Големина : 23.5*12 cm.Количина : 1 КОМПЈУТЕР.Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУ�

Со овие складирање кеси, можете да компресирате облека, перници, фрла и сезонски постелнина.Тип : Склади�

Складирање И Кеси.Да Зачувате Простор.Спречување на нечистотија.виткање & екопријателски.Ватенка Облек

Scroll