Обновено
ГРАЃАНИН CDC80 Designline 108 x 135 x 24 mm Десктоп Апликации - Црна

ГРАЃАНИН CDC80 Designline 108 x 135 x 24 mm Десктоп Апликации - Црна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 823.92

Висок квалитет Граѓанин производ во ред дизајн, со големи 8-цифрениот LCD-екранот.Данок на функцијата квадратен корен функција, маргина на профит пресметка.Екстра големи аглеста екран го прави лесен за читање.Двонасочна Моќ : Соларен и Батерија (1 LR1130 вклучени) и автоматски да го исклучите калкулатор.Висок квалитет на граѓаните, производителот, со над 50 години на компјутери искуство.Модерната десктоп калкулатор со многу функции*Design Line : висок квалитет граѓанин производи во ред дизајн домот бои со ДДВ-функција, маржа, корен пресметка и повеќе* енергија-заштеда : батеријата и соларен погон, автоматски shut-off*аглеста дисплеј* 8-цифрениот LCD дисплеј, 3-копче memory.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

❤ Погодно : Ергономски дизајн удобно копчето, широк тастатура со покрена копчиња и зголемена осетливос�

Карактеристики : Природни дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Сите Пол : Ниту еден Повод : Home Ап

Овој калкулатор не само што е совршен за канцеларија, дома, бизнис, училиште, продавница, центар секојдн�

Едноставен стил, свеж и модерен.Тоа има 8битни екранот.Многу убав и сладок подарок за колеги, деца и приј�

????【Соларна Енергија Снабдување】На електронски калкулатор поддржува соларна енергија на снабдување.Sm

Таа е направена од акрилик, е издржлив за да го користите.Постои една големина на производот за да избер�

Ние ќе рефундирање на вашите куповна цена без никакви проблеми.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов �

Двонасочна Моќ : Соларен (работи само кога тоа е светла) и Батеријата (една AA батерија, НЕ се вклучени).Заб

12 ЦИФРИ КАЛКУЛАТОР : 12 цифри направи калкулатор повеќето корисни за големи пресметки.Погоден за бизнисм

[Големи Дигитален Дисплеј] голем LCD екран кој јасно се покажува големиот број го прави лесен за читање од

Висок Квалитет.Сосема Оригинална.Архивиран.Monolith A4 Конференција Папка и calculator (Калкулатор).Изработена о�

12 ЦИФРИ КАЛКУЛАТОР : 12 цифри направи калкулатор повеќето корисни за големи пресметки.Погоден за бизнисм

【Копче Прстен Pendant】калкулаторот со keychain е погодно за нас да го суспендира на клучот или торба.Оваа мини

Направени од премиум материјалот, тоа е сигурен и издржлив.Со обликот модерен дизајн, практично да се ко

♣Ова е нова 8 цифрен електронски калкулатор ♣Идеален за употреба во канцеларија, дома, на училиште ранц

ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ Со својот голем екран, овој калкулатор е направен за удобен и удобно секојдневна упо�

ГОЛЕМ ЕКРАН : 12 Цифри, подобра визија, окоаглеста, исправен LCD дисплеј; Автоматско исклучување (10 минути н

Разгледување на претходните пресметки е само еден допир на раката.На Track Back ви помага да заштедите драго

# 12цифрениот голем екран : на екранот е јасна, лесно да се направи внимателни пресметки и основни пресмет

Погоден е за дома, на училиште, канцеларија и така натаму.Спецификации : Кој точни, овој калкулатор може �

Квалитетот и изгледот : основна стандардниот калкулатор се направени од издржлив АБС материјал за да се

Scroll