Обновено
Рака Форма Накит Екранот Носителот Хривнија Прстен Ѓердан Накит Стојат Држачот за Домашна Организација

Рака Форма Накит Екранот Носителот Хривнија Прстен Ѓердан Накит Стојат Држачот за Домашна Организација

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76

1.Идеален за продавница на мало дисплеј стоки и дом за организатор употреба. 2.за да се прикаже ѓердани, белегзии, прстени итн. 3.Раката може да биде застана како што е прикажано да се направи накит има три-димензионален ефект. 4.Екранот Стојат само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 5.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.Материјал : Пластични Големина : 16.5*6.7 cm Боја : Како се покаже Пакетот вклучува : 1 x Рака diaplay стојат Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Употреба на вертикална простор да се задржи ќе се прикаже повеќе накит истовремено,здрав база ги спречу

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ метал грб завршите со висок квалитет на црно во прав, пауловнија дрво база се carbonized;

♥Исклучителен дизајн, beatutiful и практични ♥Наменета за прикажување или storaging ѓердани ♥Усвојува високо к

Бамбус, дрво, избрани фланелен боксери материјали, меки и удобни, можат подобро да се заштитат накит.На б

Ова Вертикална Кула форма екранот е направен од квалитетно дрво и се покриени со сомот материјал.Тоа е е

Екранот предмети ефикасно да го заштити вашиот предмети и не се лесно да се носат.Не е лесно да се деформ

Мултифункционален : Спаси многу простор за вас, можете да инсталирате во бања, спална соба, кујната, ходн

* Конус облик дизајн, преносни за вас да се стави вашиот Накит врз база Природно дрво боја, направи фото п

❤ Накит големината на рамката 41.6 X14.6 X14.6 CM ❤ Earring носителот : секој пост има двојно жица на врвот за убаво

Дизајн за Нашиот накит биста на екранот стои наменета за прикажување или storaging ѓердани.Исклучителна Ис

АКРИЛИК ХРИВНИЈА СТЕНД Нашиот единствен Тлентата може да се уредно да ги чува сите ваши нараквици и дру

Спецификација : Материјал : Цврсти Wood Big Тип : Прибл.Разноврсна Складирање Секоја гранка на нашиот накит

СТИЛСКИ НАКИТ ОРГАНИЗАТОР : Чувајте ги сите на вашиот накит уредно организирани, лесно да се најде, и уба

Материјал Овој ѓердан екранот се направени од издржлив акрилик дека има накит безбедно и лесно да се за

6 Прст прстен екранот стојат.Големина : 21x4.2x3.6cm / 8.26x1.65x1.42inch.Црн сомот површината заштитете го вашиот убав

Дизајнот на победа знак, единствена, елегантна и убава.Погоден за покажуваат види, нараквица, алка, прст

Направени на здрав метал со класичен бакар заврши.Подобро од кутија за накит и чува сите ваши суштинско

ФУНКЦИЈА : црно кадифе површината ви помага да се види производи јасно е дека во контраст againts светли бои

КУТИЈА за ПОДАРОК : Оваа прекрасна ѓердан доаѓа со подарок кутија; На ѓердан подарок кутија го прави ѓер

3НИВО НАКИТ СТЕНД штанд со гумена тапа на дното, кои се спречи лизгање.Елегантен и уникатен изглед со мо

Голем избор на накит стојат организатор за да одговара на потребите : Teeформа Накит носителот, Тбар наки

Пакет Including1 X накит застане.НАКИТ ФАХ основата е одличен за одржување на телесната делови од накит како

Ова Вертикална Кула форма екранот е направен од квалитетно дрво и се покриени со сомот материјал.Тоа е е

Материјалот е со висок квалитет на алуминиум, убави и креативни форма, декоративни и практични.Парична

Со 3 бари, со вкупна, 1 е прилагодлив за уште повеќе ѓердани и 2 имаат вкупно 24 дупки за уво studs 1 x Накит Држа

31.5" виси висина.Собранието е потребно 36"h x 17"w x 5.75"г.Додатоци не се вклучени.Домот традиционален накит при

Таа изгледа одлично на облекување маса и полица без преземањето премногу простор.Добри подароци за дев

Одлично за складирање или да прикаже прстен ѓердан и други накит на вашиот облекување маса, во спалната

Карактеристики на производот на Овој приказ е направен од лесен но цврсти дрво со блок база што го прав

Scroll