Обновено
Wansan Обетки Љубов Plaid Текстура Dangle Бохемски Етничка Гроздобер Виси Јаже Earring за Жени, Девојки Роденден Подароци Вљубените Подарок

Wansan Обетки Љубов Plaid Текстура Dangle Бохемски Етничка Гроздобер Виси Јаже Earring за Жени, Девојки Роденден

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 49.44

Без разлика дали тоа е роденден, важен празник, на годишнини или на одмор, тоа е идеален подарок за вашето семејство, роднини или пријатели.Обетки усвои исклучителен дизајн Компактен и лесен,лесно да се носат.Задоволување на Вашите Потреби : обетки може да се користи во различни прилики, вклучувајќи секојдневно носење, свадби, состаноци, Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, банкети, празници, игри, итн., за да го прикажете вашиот личен шарм.Совршен подарок : шармантна обетки, погодна за девојки, дами, ќерки, мајки, девојки, девојки.Ако имате било какви прашања во нашите професионални услуги на клиентите тим ќе реши проблем за вас, брзо и ефикасно. Чистење на накит од време на време, користете мека четка за да издржам површината на накит, така што за накит што ги отстранува површинските дамки.3 см+ширина од 2,5 см ,обетки направи да изгледате поставен на партиските страни.Обетки Карактеристики : криви дизајн додава малку ново значење на обетки, како и светли бои изпускам елеганција и благородна темперамент.Не се погодни само за едно многу секојдневно се носат, но, исто така, може да се направи повеќе шарм и привлечност во партија,свадба,матурска и така натаму.Им даде на овој накит како единствен присутен на вашите пријатели, членови на семејството или љубовници. Накит е заменета, исто парче на накит треба да се избегнуваат за долго време, особено во жешките летни, накит облоги се изложени на пот за долго време, лесно да еродира, па затоа е најдобро да се подготви повеќе парчиња накит за чести замена.Арома на капење, на хлор во пливање, и сол во морето ќе влијае на накит.3 см + ширина од 2,5 cm Пакет, вклучувајќи : 1pair на обетки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати.Метална база големина1.2 см ,Стаклена купола 1.2 см.Состојба :

Совршен за секој љубител на спортот.Овие карактеристика на тимот на логото.Квалитетот Задоволство Да С�

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Dangle обетки со атлетик пресврт.Овие класични обетки

Модерен и женски обетки.Украсени со тимот обоени логото, кое додава попна убава боја.Дизајниран со риба

Jкука dangle обетки.MLB Polka Точка Обетки.Носете го вашиот омилен тим.Забава, Мода и Спорт.MLB Polka Точка Обетки се

МЕРЕЊА : 5x5mm Круг Сина Симулирани Сафир, 1.3x1.3мм Круг Сина Циркони, 1.3x1.3мм Круг Бела Циркони.Вкупно Карат Т�

v Материјал : Алуминиум.v Производ тежина : околу 18.3 g;големина : за должина 8cm.v Нашите обетки може да носи

Да се осигура дека нашите производи ги исполнуваат строгите нивоа на квалитет кои се бараат од страна н�

Уво Studs Обетки Кошарка Фудбал Одбојка Стил за Девојка Жените.Алуминиумски+Нерѓосувачки челик материјал

Едноставни и Стилски Изглед за Различни Прилики.Парфем е, исто Така, Корозивни да Накит.По Продажба Висо

Мултифункционален додатоци!Тоа може да се користи во различни годишни времиња и настани, како што е кан�

Ако се судрите со тешкотии кога прилагодување на накит, ве молиме да направите фотографија за да ни каже

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Светкава кристал акцент мушка.Противалергиски риб�

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Шарени Dangle обетки со тимот обоени фан монис

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Целосно екипа и емајлирани обетки.Противалергиски

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Увезени.На Вртат Срцето Обетки се совршен додаток за било која игра ден облека.Дизајниран во облик на ср

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll