Обновено
Дурам RSCE-243641-2-TLD-95 Акции количка, 2 Полица, Ergo Рачка

Дурам RSCE-243641-2-TLD-95 Акции количка, 2 Полица, Ergo Рачка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8953.20

Сите заварени тешки 14 мерач на челична конструкција.Растојанието Помеѓу Полиците (во) : 24.25, Полица ја заматува : 24x36.Усна Висина : 1-1/2 Долната Полица.Издржливи сива боја, текстура во прав грб заврши.Бродови целосно состави.Возен Услуга Кошничка со 5" x 1-1/4" Полиуретан casters, (2) крути, (2) вртливата со страна кочница, 2 полици, долната полица 1-1/2" усни со ергономски тубуларна притисни рачка, сива.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Скала Количка Врвот, Средината Caddy Овој оглас е за секој.Скала Количка Врвот, Средината Caddy Овој оглас е з

Тешки 14 мерач челик полиците.Совршен за транспорт на потешки дела како умира и алатки.Здрав тубуларна п�

Низок профил дизајн го прави вчитување полесно.Вклучени прирачник се повлечекабел депонии бункер од Се

БРЕНД : Хофман.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : PPOD20168 ТИП : 12 ИЗГРАДБА : Челик.ОПИС : Индустриски Пакети.Хофман PPO

Тешки 14 мерач челик полиците.Совршен за транспорт на потешки дела како умира и алатки.Здрав тубуларна п�

Висок Капацитет Агол Тип 2 2" Ширина, 84" Должина, 2 2" Висина.Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Ког

Гуја Тип 42" Ширина, 36" Должина, 84" Висина 550 lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZM74236 A5 D Цврст Челик �

Сите Заварени 14 мерач на челична конструкција.Растојанието помеѓу полиците е 7.5625 инчи.Врвот полица вис�

Подигнете табели може да се користи во магацини и други индустриски средини.Услуга опсег на 151 / 2" на 52".Н�

【350 L Огромен Капацитет】 : CXWAWSZ Комерцијални Перење Количка, да ви помогне да се исчисти ќебиња, фрла, обл

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 36".Висина : 761 / 4".Боја : Dove Сива Боја.Овој тип на Производ име е Tennsco За

Сите Намена Комунални Количка : совршен чистење caddy за janitorial, и домаќинство работници.Има janitorial материја

Жица количка корица со патент размавта.Опфаќа заштита против кражбата на воздушни прашина, вода и други

ТешкиДолжност Нога Levelers се прилагоди за до 3" на дополнителни висина 24" x 48".Clearview Врати функција внесени с

Посакуваме да имате пријатен ден! 【Лесно Собранието】Дизајниран за лесна употреба како домаќинство и х

Низок профил дизајн го прави вчитување полесно.Вклучени прирачник се повлечекабел депонии бункер од Се

Идеален за употреба во работилници & индустриски подови за пренос на големи тапани & кофи.Произведени од

Петниво шиење кошничката има три чудни жица полиците, две рамни жица полиците, жица страна огради, вртли

Торба лагер е пренослив и лесно да се чисти.Комерцијални и станбени употреба : Совршен за лен менаџмент �

Две рачки за лесно да го дигате прстот.Голем капацитет за кревање полни и празни тапани.Куките се сит се

3 Заклучување & 2 Вртливата 3во Tente Тркала Casters, Масовно Складирање со Внатрешна Полица, и Заклучување Tambour

Производ parameters Product име : Медицински cart Material : Нерѓосувачки steel Color : Како на сликата shows Max оптоварување : 50k

14 мерач челик полиците со stiffeners заварени да bottoms.Сива прав обложени заврши се ' рѓа и отпорни на киселина.

Јас ви посакам добредојде да се дојде до нашата продавница.Нашите производи се 100% гарантира.Ако имате б�

Сложувач дизајн ги исполнува повеќето предизвикувачки задачи.Уникатен дизајн е одржување слободни и л�

ГЛОБАЛНАТА ОДОБРЕНИ ТРИДВОСТРАНО УСЛУГА КОЛИЧКА 2400 LB.КАПАЦИТЕТ ДА СЕ СПРАВИ СО ВАШИОТ НАЈТЕШКИОТ ТОВАР

Тешки 14 мерач челик полиците 3инчи усните до направи единица совршен за транспорт на најголемиот дел пр�

Совршен за акции подигање, инвентар за работа или материјали трансфер 1200 lb Вкупно Количка Капацитет.Пол

5" Полиуретан Тркала Casters Со Кочница Тркала Функција Крофна Браници Да Помогне Да Се Заштитат Ѕидовите.И�

Scroll