Обновено
Божиќ Дедо мраз Шапка, Опашот на Пердув Срцето Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година Празнична Одежда Одмор Партија Настан

Божиќ Дедо мраз Шапка, Опашот на Пердув Срцето Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

♥ Боја : Бела и сите видови на модели, одличен избор за вашата облекување. ♥ Една Големина : Ширина-29.Чувајте Го Новиот Година Топло : дедо мраз шапка со задебелена дизајн обвивка може да се чува на топло во ладно.Чувајте Го Новиот Година Топло : дедо мраз шапка со задебелена дизајн обвивка може да се чува на топло во ладно.Го прослават Божиќ и нова година со забава и забава.Најдобри Божиќ Партија Корист Украси : Совршена декорација проп headwear за партија костим да се создаде пријатно и интересна атмосфера. ♥ Класичен Стил : Капа е одличен додаток за Божиќ партии, одмор и Дедо мраз носии. ♥ Поставите вашата работа настрана, само уживаат во оваа одмор со семејството собир! ♥ За овој среќен сезона, може да се духот на Божиќ се шири среќа, љубов и мир.Висок Квалитет : Секој Божиќ капа е изработена од 95% полиестер + 5% spandex ткаенина, мека на допир и удобен за носење; секој шапка е опремен со бела pompom и бела кадифен работ, кој е издржлив, модерен и лесно да се совпаѓаат.Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Голема костим додатоци за Божиќ, ноќта на Вештерките, Божиќ cosplay, Забава, Роденден, за Нова Година, или дури и за giggles, продажбата, промоција, на годишната церемонија, активности на заедницата, фаза на изведба, празник партија, итн. ♥ Најдобри Божиќ Подарок : Тоа е голем дар за вашето семејство.Ја апсорбира потта поставата го прави удобен за носење и да не ти е срам кога ќе се земе шапка off.Дури и тоа е голем дар за вашето семејство.Широк Спектар на Употреба : овие капи се исклучителна украси, која може да додадете повеќе новина на вашиот Божиќ партија, канцеларија, дома и на други места, тие се многу погодни за семејството партии, сценски настапи, темата партии, улога играат игри, итн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Капа Големина : 38400 Добавувачот Нема : КАПА05105 Единица : Пакување од 100 Полипропилен капи со ЈП Пена облоги

Домашно МИЛЕНИЧЕ РОДЕНДЕН УКРАСИ : Ова домашно милениче роденден материјали сет вклучува куче роденден

Погодност на употреба : црна дипломирањето капа со жолта tassel, изгледа едноставно, но класичен, шапка е са

Оваа капа е направен од висок квалитет на платно материјал за да се обезбеди максимална удобност.не lint, �

РАЗНИ АПЛИКАЦИИ Нашата турција шапка е совршен за денот на Благодарноста семејство собирање, ноќта на �

Полипропилен.Се Отвори Дупка.Жолта 24mm Дијаметар x 400mm Должина.Unlined.Во прилог на нашата стандардна црна и �

Висок квалитет Направен од многу меки и удобни краток кадифен, нема да pilling.Една големина одговара најм�

Волна.Материјал : Плетење волнени.Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Шапка.Големина : S / M / Л Погоден За : Ма�

Високо Квалитетен Материјал : Божиќ дедо мраз шапка рачно изработени со висок квалитет кадифен.Кадифен�

Овој Божиќ шапка носи топлината и среќата на Божиќ,вие и вашето семејство ќе сакаат тоа.Големина : 28*36 Weigh

Мека удобно ткаенина за заштита на главата и косата, без иритација или пот!.Ви посакувам Среќен Божиќ!Де�

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење ❀Една Големина Одговара на Сите : На главата обемот на Божиќ одмор

Овие црни полипропилен ребрести капи функција на ХСС5.6 / 20 пена индукција лагер кој гласи "Запечатени за

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење ❀Една Големина Одговара на Сите : На главата обемот на Божиќ одмор

✿ Убава и Привлечна : Можете лесно да го фати на другите луѓе внимание и да го прослават со вашиот љубовн

Црвено Божиќ дизајн ја прави вашата мачка повеќе симпатична.Меки и удобни, пријател на домашни миленици

Точно 4 инчен x 4 инчен x 96 инчен винил пост заврши Може лесно да се инсталира околу дрво 4x4 пост (кој обично

Материјал Направени од волна предиво, смешни cosplay капа за партија или фестивал.Големина M одговара за К�

Донесе малку одмор навиваат насекаде ќе се оди со оваа забавна додаток во фестивал, Божиќ Ден.Се користи

Scroll