Обновено
VOYZ 600 Вати Супер Tweeter 2KHz - 25KHz - 5 Вечера Куршум Tweeter - Тешки Супер Силен Феритни Магнет Tweeter со Титаниум Дијафрагмата 4-8 ohms Вклучува Crossover Capacitor (VZ-47A)

VOYZ 600 Вати Супер Tweeter 2KHz - 25KHz - 5 Вечера Куршум Tweeter - Тешки Супер Силен Феритни Магнет Tweeter

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 886.80

Моќ RMS/MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz-25 KHz со 4 или 8 Ohms на Отпорност и 106d B на Чувствителност.Ферро течност подобрените гласовни серпентина за долготрајна издржливост.Целокупната Димензии : 4"x 4"x2.5".Умре Фрлија Алуминиум Рамка Црна Боја. 30 Дена Пари Назад Гаранција За Квалитет!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Ова мека складирање организаторот го задржува плакарот и расадник соба нередот по�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

Висококвалитетни материјали ќе донесе пријатно чувство на вашата кожа на лицето.Без оглед на пол, возра

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Совршено се Вклопуваат Наменета за i Phone 12 Про Max .Ве молиме двојно проверете го моделот на вашиот телефо�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Може да се користи за дома чување како облека, ватенка, кукли.Шик и едноставен изглед обезбедува природн

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклу�

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.59 inchcolour : Black Material : Цинк легура, plastic Package Содржина : 4 * Канцеларија Сто�

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

◆Moreorder : на Wastepaper Кошница Ќе го Задржи Вашето Соби во Потрага Елегантни и Чисти во секое Време.Мали Бин е

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

Shoe Box : Пластовидно пластични кутии за чевли ( големини до НАС 13) не само што ќе ви помогне да ги организир�

【Директенвози Почиста Главата】 Директенвози почиста главата дискови влакната длабоко во тепих да се �

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Високата Гаранција за Квалитет Сертифициран од страна на Громот Теми ISO 9001 : 2015 Систем за Управување со �

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

Scroll