Обновено
STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Галакси J8 - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Флорални Tassel Pendant Магнетни Паричникот Кожа Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy

STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Галакси J8 - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Флорални Tassel

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 936.00

Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.0 Инчен (2018 Порака) МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот Samsung СМ-J810 F / Samsung Галакси On8 / Samsung Галакси J8 6.0 Инчен (2018 Порака) - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (по Случаен избор) - 1 * врвка за околу Рака 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако Поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк�

Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.МАТЕ�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Постави си за разлика од тол

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

СмислаТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се по�

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Материјал : Тексас.Големина : 7.48x5.31x0.78inch / 19x13.5x2cm(H x W x T).Вез цвет patter, отстранлив треба за на рака.Може да ги

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб�

Accessorize вашиот мобилен уред со овој здрав телефон да ѕвони!Оваа "Мир" прстен карактеристики мирен гулаб, м

Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & мате�

Големина : За 10.5*2cm.Материјал : алуминиум.Боја : Како на сликите.Количина : 1pc.Пакетот вклучува : 1* Телефон Ш

28 CM Lanyard должина : 5cm Тежина : 10g Боја : Шарени Пакетот вклучува : 1 x автомобил виси украс 1 x мобилен телефон �

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с�

Приближната големина на шарм е 0.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мо

Шарени, жива и супер забавен, ако има некој додаток кој повикува радост и lightheartedness за оваа претстојните �

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.ОФИЦИЈАЛ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll