Обновено
3 во 1 веб Камера RayBit HD 1080P Веб-Камера со Невидливи за Приватност Покрие & Намалување на Шумот Микрофон & HiFi Звучник, Стриминг Видео Конференции, Сите во Еден 94° Широк А

3 во 1 веб Камера RayBit HD 1080P Веб-Камера со Невидливи за Приватност Покрие & Намалување на Шумот Микрофон

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3359.76

【Приватност Капак и Исклучителен Дизајн】Вие не треба да купат дополнителни приватност капак. 【Висока Компатибилност s camera, микрофон и звучник, 3 во 1.глас пикап да 3-5 метри и 360 звук дифузија, бидете јасни и мазна видео повици, во споредба со обичните веб камери, пикап е повеќе чувствителни, отпорни на пречки и постабилна.Обезбедување на висока дефиниција квалитет на сликата, кој е идеален за ultra high definition видео повик.веб камера маска може да се заштити приватноста на корисниците многу добро,оваа функција е многу практична. 1080 P Full HD - 3 во 1 веб камера може да се обезбеди подобар квалитет на видео повици, да снимате видео клипови, и стриминг игри да ви помогне да изгледаат повеќе professional Beauty Ефект - 1080p камера ќе го разубават портретите на екранот преку интелигентни ПИ портрет обработка, што ќе ви овозможи да ги прикажете во екранот во подобра состојба, да се одржи на high-definition слика quality Low-светло Корекција - во Можност да се адаптираат на интензитетот на светлината перцепција во различни средини,прилагодување според услови за да се обезбеди постојано висока definition Plug и Игра - USB конекција, за да Зумирате Состанок/Skype/Face Time/Тимови/OBS/Psp/XSplit и така натаму, Дали оваа веб камера се користи за онлајн учење/ подучување, home office, конференција, состанок или видео повик, веб камерата е совршено погодна за you Invisible Приватност Покрие - не мора да се купи за приватност се покријат во еден екстра.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако има било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат удобно да побарате од нас,Ние ќе ги направиме вис�

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот

⌛1080 P HD Камера со Приватноста Покрие►Kee Qii вебкамера со слоеви стакло HD леќа 360° rotatable дизајн ајде ќе може

размена на инстант пораки, апликации 【ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ】– Работи со КОМПЈУТЕР, лаптоп, Андроид ТВ �

【60 FPS 1080 P Камера】 60 fps освежете го оценувате на Nexi Go веб Камера прави autofocusing многу мазна и го задржува ва�

До Full HD 1080p Резолуција 30 fps Рамка стапка 90° Поле на Гледање АвтоФокус, Стаклена Леќа.Dual Omnidirectional Mics Отстр

Ве молиме дозволете ни да знам дали постои каква било проблем, прашање или загриженост 【Plug and Play】:USB ка�

8 ft) HDMI Кабел, Таванот заграда, прирачник 1080 P HD видео, 12 X Оптички Зум.USB / HDMI Приклучок и игра ,лесно да се по

Чистење на површината на вашите уреди Се повеќе и повеќе извештаи покажуваат дека многу невини корисни�

FHD 1080p : FHD 1080p камера обезбедува 30fps hd видео и слика,за онлајнконференција,во живо стриминг медиуми и виде�

Во висок квалитет и прекрасен изглед, камерата поддржува highdefinition слики со 480 P и вистински слики во боја.�

АВТО ФОКУС 1080 P КАМЕРА : Авто Изложеност и автофокус технологија открива вашето лице автоматски и фино п�

Е најважно, нашиот desktop PC камери со 6ft USB напојување со кабел, исто така има Tripodподготвени Rotatable Клип, Прил�

9" SONY IMX323 Output Формат : H.Излезен формат MJPEG / YUY2.SVPRO USB Камера може да биде лесно да се постави и да го користи�

камерата база користи 1 / 4 интерфејс, така што ќе може да се поправи тоа на различни уреди, како што се мик

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Спецификации : Image Sensor : 1 / 2.0 интерфејс на вашиот уред и дека е подготвен да започнете видео повик (без доп

264 кодирање технологија, камерата компреси видео / слика датотеки без оштетување на квалитет на слика, ш

Веб камера нуди висок квалитет уживање за пренос, видеоконференција и работа.таа има силна компатибилн�

Употреба на инстант видео разговор услуги се овозможуваат или еденнаеден разговори или групата разгов�

【1080 P Full HD Камера】веб камера обезбедува 1080 P видео стриминг на 30 рамки во секунда, во комбинација со авто

1080p HD камера.Full HD 1080p, 1920 x 1080p @ 30 рамка стапка.Plug and play.Фиксна 3.6 мм леќа.Леќа големина : .25 во.Слика сензор : CMO

Scroll