Обновено
12 Парчиња 4 Инчен Fillable Сијалица Облик Јасно Божиќ Пластични Украси со Отстранлив Капа и 20 Метри памучен ткаенина на карета Лентата е Јасно Божиќ Виси Украси за DIY За?

12 Парчиња 4 Инчен Fillable Сијалица Облик Јасно Божиќ Пластични Украси со Отстранлив Капа и 20 Метри памучен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Fillable дизајн : може да се пополни елка светилки украси со различни елементи како рендан хартија, бонбони, имела, дипломирањето tassel, снегулки, сјај и така натаму, создавање незаборавно фестивал.Може да се подготви за пластични шишиња со watercolour пенкало или фломастер, DIY свој Божиќ сијалица форма украс.Лесно да се DIY : завртката капа и шише устата на Божиќ украси со јаже може да се вклопат удобно.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца под 3 години.Карактеристики : Материјал : пластични и алуминиумски на крушка, ткаенина на лента Боја : како на слики прикажани Еден големина : Сијалица : околу 1.Она што ќе добиете : ќе добиете 12 парчиња на Божиќ пластични сијалица топки со кабли и монтажни метални капаци, и 2 ролни на класичен plaid панделки, секој се тркалаат во 10 јарди; Обилна количина и исклучителна комбинација може да ги задоволи вашите празник декорација потреби.8 x 4 инчен/ 46 x 100 mm околу, топката може да биде лесно и брзо да се пополни во.Широко се применува : површината на Божиќ сијалица декорација може да се насликани разни елементи сакате; Ако сакате да ја смените вашата тема на вашата партија за следните користите, вие само едноставно да го избрише површината, се извлече внатрешни работи и да го замени со нешто ви се допаѓа; Можете да го користите за било кои други украси, како свадба, роденден, Денот на Вљубените или домашна градина.Повеќе големина и материјал : нашата fillable сферични украс е направена од на ПЕТ пластика и алуминиум материјали, светло во тежина и не е лесно да се биде скршен; Со мазна и транспарентен изглед, мини декорација карактеристики со стакло-како визуелно чувство; Мерење со големина од 1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

11 инчен, Број на Светилка Монистра : 60, Тежина : 1000g L : Дедо Големина : 120cm / 23.62 инчен, Должина на Светлината �

Керамички.Multicolor елка украс.Порцелански Круг, 2.8125 инчен дијаметар.На задната страна на украс е бело и мож

Карактеристики на roguish намигна на Дедо мраз со сјајот акценти; Јамка на врвот за лесно виси екранот.Напр�

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои orginated во 1800тите.БОЖИЌ УКРАСИ : Ст�

Акрилик.Боја : Јасно, заврши : Хром octagon мушка големина : 14mm.Technic : рачно изработени се поврзани со сребро х�

Остатоци нема да предизвика боли кога украси беа задушени, додека во споредба со фрагменти од стакло.За

Устата Разнесени Стакло Figurine.Рачно Насликана.Подарок Заградени со Празно Подарок Ознака.Дизајниран во

Вклучува 1 комплет.Секој комплет прави за 6" круг шепа печати украс.Дали ви се слави вашето домашно милен�

Срце облик на Изглед : Со тридимензионални изглед, овие baubles со срце облик дизајн се многу убави на изгле�

Safe Материјал : дрвена декорација е направен од висококвалитет на природен дрвен материјал, кој е прециз�

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои се појавиле во 1800тите.БОЖИЌ УКРА

Креативен Дизајн за 3 D Пеперутка За Таванот Декорација Виси.Метал 3 D Пеперутка, животот се допаѓа.Големи

Белег Keepsake 2016 Година Dr Seuss Ти си Значат Еден, Гдин Grinch Музички Ornament That грд Grinch е во тоа повторно, крадење н�

Да се донесе мир на вашиот дрво со оваа Бела Татко Божиќ Keepsake Украс.Тој носи теал крзноисечените грб и но

Заличи на вашиот простор за живеење со овој декоративен украс; Карактеристики селски квадратен облик с�

【Супер Симпатична Куче Pendant】Слатки и интересни куче украси да се направи целото патување среќен, се на�

Секој украс е добро спакуван во посебни меур торба за да се спречи кршење.[Дизајн и Печатени во САД] Се на

Рачно Насликана.Германски Стакло.Направен во Украина 3.25 Инчи Дијаметар.Сет од 6 Украси.Се доживее магиј�

Scroll