Обновено
Ivenf Велигден Декорации Јајце Виси Украси 24 компјутери, Шарени Пластични Јајца Велигденски Украси Дрво Декор, Деца на Училиште Дома Канцеларија Партија Материјали ?

Ivenf Велигден Декорации Јајце Виси Украси 24 компјутери, Шарени Пластични Јајца Велигденски Украси Дрво Декор,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 334.80

SURPER ВРЕДНОСТ утврдена : 24 парчиња пластични виси Велигден јајце украси доаѓаат со пролет бои на розова, жолта, зелена, портокалова, виолетова, сина итн.Велигденски јајца мерки за прибл. 2-1/2" високи.МАТ ЗАВРШИ : Шарени виси јајце украси за Велигден, реална & лесен.Продавница овие Велигденски украси за иднината изворите!.ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ : Дојде со стрингови веќе прикачен, подготвен да се откажам.Издржливи и еднократно.Висат овие јајце декорации на Велигденски дрво.Исто ТАКА, ЗА : Како празна кошница stuffers спојници или Велигденски подароци за пријатели и семејство.Исто така, можете да DIY ги како ви се допаѓа користејќи маркери или пигменти.МОРА да ИМААТ ЗА ВЕЛИГДЕН : Овие слатки Велигденски јајца се симпатична Велигден партија украси, популарни за деца, тинејџери и возрасни.Уживајте во вашиот совршен Велигден сезона!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Остатоци нема да предизвика боли кога украси беа задушени, додека во споредба со фрагменти од стакло.За

☆Овие украси се опремени со виси јаже дека лесно може да се закачи на елката ☆ИДЕАЛЕН ОРКЕСТАРОТ Овие �

Тоа е идеален за украсување Божиќни дрва или прозорец рамки.Создава прекрасна светлина рефракција сите

Додадете некои празник шарм на вашиот простор за живеење со овој украс; Карактеристики симпатична свет�

Украс е рачно направена од Сан Диего стакло уметник Kevin Prochaska.Изработени целосно од borosilicate кристал и 24k з�

【Супер Симпатична Куче Pendant】Слатки и интересни куче украси да се направи целото патување среќен, се на�

Повеќе Стилови сетот содржи 3 различни стилови на бел сјај снегулка украси.Различни стилови ви донесе п

Состојба : 100% Нов И Висок Квалитет.Материјал : Акрилик Стакло.Количина : 30 PCS(1pcs=1 Pendant+ 3 Octagonal монистра+ 4 Ви�

Пакетот вклучува 63 парчиња снегулка украси 8 метри бела жици и 60 парчиња круг двојно страна лента, што е �

Со ништо, но неговиот Божиќ спомени за да се изгради врз, Кристофер кријат еден полски glassblower и отиде да р

Fillable дизајн : може да се пополни елка светилки украси со различни елементи како рендан хартија, бонбони,

1.Уникатен дизајн : имитација трска форма, криви дизајн го прави овие бонбони приврзоци лесно да се одржи

Safe Материјал : дрвена декорација е направен од висококвалитет на природен дрвен материјал, кој е прециз�

Во treetops може совршено да ги красат било елка.Сјајна дрво топката не ќе depress гранките на вашиот елка.Еднос

Целосноsculptured чевли ornament Bottom на чевли карактеристики печатени карактер и уметник signatures Artist Коди Reynolds Satin

Секој украс е добро спакуван во посебни меур торба за да се спречи кршење.[Дизајн и Печатени во САД] Се на

Заличи на вашиот простор за живеење со овој декоративен украс; Карактеристики селски квадратен облик с�

Поединечно рачно изработени со неверојатен реализам со тим од високо професионални уметници, секој Poodle

Scroll