Обновено
Бел Витез 1309-1S-20AM Хром M14x1.50 Open-End Булбус Acorn Повлечи Орев, 20 Пакет

Бел Витез 1309-1S-20AM Хром M14x1.50 Open-End Булбус Acorn Повлечи Орев, 20 Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 177.60

Вклучува : 20 Хром M14x1.50 Open-End Булбус Acorn Повлечи Ореви.Спецификации : M14x1.50 Нишка на Теренот, 0.84" вкупна Висина, 0.9" Дијаметар, 60-степен Конусна Седиште, Open-End Булбус Acorn Дизајн.За 5 Повлечи Тркала.Карактеристики : Цинк заврши, ладно фалсификувани и термички обработени да индустриски стандарди.Солидна 1-pc дизајн нуди трајни, цврста градба.Open-End стил овозможува да се користи на било која должина студ, одлична за приколки или тркала изолација.Внимание : За Резервни Тркала Само!Не се препорачува за употреба на ОЕМ тркала.НЕ користите влијание вежба/пиштол за инсталација. 1 година од производителот гаранција.Ве молиме проверете го вашето возило fitment пред купување!Контактирајте со нас за замена или fitment прашања. *** ЗА РЕЗЕРВНИ ТРКАЛА САМО *** Бел Витез е да се воспостави солидна репутација на обезбедување на автомобилски резервни индустрија со квалитетни производи по конкурентни цени.Бел Витез тркала колекции доаѓаат со се што ви треба да инсталирате и сигурно поставена на тркала.Бел Витез повлечи ореви се конструирани да се подобри сјај на вашиот тркала и да се обезбеди максимална стабилност и издржливост.Бел Витез тркала брави доаѓаат со анти-кражба функција која бара уникатно шарени копчиња за прицврстување и отстранување.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тежи Околу 22 Грама Секоја Повлечи Орев.Се автомобил ентузијасти нас ни помогна да се задржи страста за с

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Spline Алатка.Повлечи Седење : Тјунер Стил 60 ст

Тема : 14x1.5mm 1 Година ГаранцијаСет на 24pcsда Даде екстра слободно.Хексадецимален : 13 / 16 21mm Топлина Третираа�

Дивјак Серија Трка Тркала Бела Хром.Се Вклопува 19942002 Chevy Camaro & Pontiac Firebird Фронт 17 "X 4.5' 1.75' БС / 24.75 mm OS 2.77' БЛ�

Нашите Отворен Крај Булбус Acorn 3 / 4" Хексадецимален Повлечи Орев се нудат во Воланот Комплет Поставува на

Јаглероден челик материјали се исполнат SAE автомобилската индустрија стандарди за сила и издржливост.�

Сет на 24 Повлечи Ореви и 1 Копче M14x1.Нашите повлечи орев ги исполнува или го надминува највисок ОЕМ доказ

Уникатен 1 парче изградба е безбеден и сигурен, за разлика од два парче дизајни.Направен од висок квалит�

Статичен Капацитет (Lb.) : 23755 Монтажа на Тема : 1.37516 ОН3А.Динамичка Носивост (Lb.) : 7374 Предмет : Acme Орев.Тип : .Acm

Вистински ОЕМ.Висок квалитет 2019 Chevrolet Silverado & 2019 GMC Сиера.Надополни вашето возило е тркала со овие Повлечи

Секој производ е дизајниран и произведен со користење на најнова во врвни технологии, процеси и материј

12mm x 1.50 Тема големина 3 / 4" & 13 / 16" хексадецимален копче 1.36" Целокупната должина 60 Степен Конусна Седиште.Се

Ве молиме разгледајте го важно fitment белешки предвидено.Седиштето Стил Конус Седиште Орев; Конец Големин

Широка Примена Овие тркала & гуми повлечи ореви се погодни за Хонда, за Мицубиши, за Форд, за Toyota, за Hyundai, �

【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Chevy Приградски 1500 Тахо / 20152017 Ford Експедиција, F150 / 20032016 F250, F350

Неговата безбедност и услуга живот апсолутно ги надмине вашите очекувања.И како растојание на возилото

1.40" Целокупната Должина 12mm x 1.50 Тема Големина 13 / 16" Хексадецимален Големина 60 Степен Конусна Седиште.Кут�

★СПЕЦИФИКАЦИИ : M14x1.50 темата Затворени Крајот Булбус Acorn Стил Повлечи Ореви Конусна 60 Степен Седиште 3 /

Тоа исто така може да искриват на сопирачката rotors каде возило тресе при сопирање.Затворена Крајот Дизај

Овие повлечи ореви не се евтини обичните повлечи ореви.Најжешките Резервни Повлечи Ореви Од На Пазарот

Купувањето е комбинација на бои и квантитетот во ЛИСТАТА на НАСЛОВОТ САМО.Овие не се генерички повлечи �

Произведени од супер светло и силна duralumin.Посебен затворен крајот дизајн поставува тоа, за разлика од ос

Треба Прилагодено Боја?Дозволете Ни Да Знаеме, Ние Може Да Се Направи Тоа Да Се Случи!!.5" Високи Злато Ско

????【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Chevy Приградски 1500 Тахо / 20152017 Ford Експедиција, F150 / 20032016 F250,

Подобрен дизајн овој замена повлечи орев промени на оригиналот двепарче дизајн на едно парче за поголе

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Алатка Штекер.Повлечи Седење : Тјунер Стил 6

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Сина.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Spline Алатка.Повлечи Седење : Тјунер Стил 60 ст

25 Нишка Теренот; Одговара Конусна Седиште Тркала.25 Тема Теренот; Одговара Конусна Седиште Тркала.Тешки T

Воланот заклучување повлечи нут се употребува да се отстрани тркала ореви завртка за BMW 3 5 7 Серија.Забел

Нудиме најголем избор на управен тркала на пазарот денес.Нашиот Патентиран краток центар им овозможува

Scroll