Обновено
LORGATREND Бавно Фидер Куче Чинии,Куче Фидер Куче Храната Сад,Не се Лизга Загатка Сад,Анти-Gulping Интерактивни Куче Сад,Бавно Фидер Милениче Сад,Трајни Спречување на Гушењ

LORGATREND Бавно Фидер Куче Чинии,Куче Фидер Куче Храната Сад,Не се Лизга Загатка Сад,Анти-Gulping Интерактивни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња]- загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хранење кои ги охрабрува домашно милениче да се јаде или пие на побавно темпо спречување на варење, повраќање и надуеност.❀❀☛[Големина Info]-големината на бавно куче чинии е 8.Бавно фидер куче чинии се дизајнирани за да се спречи овие прашања преку употреба на гребени и коските модели, кои бавно јадење темпо до 5 пати!Овие чинии помогне во варењето додека ангажирање на кучиња за време на оброк и намалување на прејадување однесување.Овој лавиринт куче сад да може ефективно да се реши проблемот на гушење, надуеност и лошо варење.65" , која може да се одржи 4 чаши на храна, погоден за мали и средни кучиња.Што може да се сретне милениче безбедност на храна, висока температура отпор, силна и залак-отпорни, за да се обезбеди вашето домашно милениче безбедна употреба.Јадењето премногу брз и јадењето премногу се и вистински фактори на лошото варење кај кучињата.Податоците покажуваат дека јадењето премногу брзо може лесно да предизвика кучиња да се задави во своите оброци, имаат тешкотии за digesting храна, и на крајот може да го зголеми ризикот од прекумерна телесна тежина.Забави јадење до 10 X,да се спречи вашите кучиња од гушење, надуеност и лошо варење.Четири гумени feets на дното намалување на сад се лизга низ whiling куче јаде, направи бавно фидер сад стабилни, и ги споделите со вашите puppies се чувствуваат поголема удобност.Оваа загатка бавно фидер куче сад е забава и здрава дизајн за вашите кучиња, забави јадење на време.Помогне во контрола на кучешки дебелината со лавиринтот во сад и calory контролирана исхрана. ❀❀☛[Безбедност Материјал]-бавно се хранат куче сад е направен од не-токсични и рециклираат високо-квалитетна храна-одделение материјали за заштита на здравјето на кучиња.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Компактен, лесен LED панелот е дизајниран за фотографи 160 висок квалитет на LED и монистра, висока осветлен�

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

ГОЛЕМ SIZE големината е 60" должина * 54" ширина, што е повеќе од просекот берберот / Салон кејп наметки.Косат�

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни...

Висококвалитетни материјали ќе донесе пријатно чувство на вашата кожа на лицето.Без оглед на пол, возра

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

* Изработени од дрво, со деликатна изработка и површината е мазна и здрав Оваа носителот треба да се собе

Може да се користи за дома чување како облека, ватенка, кукли.Шик и едноставен изглед обезбедува природн

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

Shoe Box : Пластовидно пластични кутии за чевли ( големини до НАС 13) не само што ќе ви помогне да ги организир�

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

Совршено се Вклопуваат Наменета за i Phone 12 Про Max .Ве молиме двојно проверете го моделот на вашиот телефо�

【Директенвози Почиста Главата】 Директенвози почиста главата дискови влакната длабоко во тепих да се �

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклу�

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

Scroll