Обновено
HiYi Led Лента Линија Одбор Paintless Дент Отстранување Поправка Алатки со 5m Долга линија и Ajustment Носителот Жолта Светлина

HiYi Led Лента Линија Одбор Paintless Дент Отстранување Поправка Алатки со 5m Долга линија и Ajustment Носителот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 767.76

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линија borde производ.Проверете WHREE е дент на површината на станот метал.Easilly контролирани,отстранување на дент со себе.Нов производ со 5m код,5 V/1А/USb.големина : 14.8 x 9.9 x 2.9 инчи,со ajustment држачот.На дент одбор е добар помошник за поправка на автомобил тело дент, кога не можете да знаете каде е дент, на дент одбор може да ви помогне да ги најдете.Производ листа : 1 компјутер PDR LED Светло одбор со 5 M долга линија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

ГОЛЕМ SIZE големината е 60" должина * 54" ширина, што е повеќе од просекот берберот / Салон кејп наметки.Косат�

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

* Изработени од дрво, со деликатна изработка и површината е мазна и здрав Оваа носителот треба да се собе

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

ВАЖЕН СОВЕТ : објектив со заштитен филм специјално дизајнирани за i Phone 13 & i Phone 13 Мини, вклучувајќи 2 метал

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

Тип : Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба Малку.Материјал : Јаглероден Челик.Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20m

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни 2 Г

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

Scroll