Обновено
Галакси S21/S20/S10/S9 Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Мобилен Телефон Рака Бенд за Samsung Галакси S21 5G, S20, S10, S9, S8 со звук/Копче за Држачот (Виолетова)

Галакси S21/S20/S10/S9 Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Мобилен Телефон Рака Бенд за Samsung Галакси

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.52

Нека работи рака бенд ве придружува секој ден вежба.Вграден-во Клучните & Картичка Џеб чувајте ги вашите клучеви,ID картички,кредитни картички и пари или нешто безбедно и сува.Q4 : има отвор за вметнување на слушалки?A4 : На armband има 3 приклучок за слушалки приклучоци за лесен пристап до приклучете слушалки и полначи. 3 џек за Слушалки дупки се обезбеди лесен пристап до приклучете слушалки и полнач.Ако продолжување на рака се користи, максималната големина е 56 cm (22 инчи).Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење,нечистотија и пот.Вграден-во Клучните & Картичка Џеб чувајте ги вашите клучеви,ID картички,кредитни картички и пари или нешто безбедно и сува.П5 : ова Може armband биде машина за перат?А5 : Да!!!.Прилагодливи рака ги штити и стабилизира уред без лизгање или constricting.A3 : Да!Нормална големина опсег е од 20-40 cm (7.Логото размавта контроли вишокот на слушалка мозок, имајќи го надвор од патот кога се работи надвор.Ако продолжување на рака се користи, максималната големина е 56 cm (22 инчи).Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста,лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти,или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Компатибилен со Галакси S21 5 G/S20/S20 5 G/S10/S9/S8/S7 Работ, тоа е доволно голема, дури и ако вашиот уред има се стави во други заштитник случај.А2 : Таа е погодна за салата, на отворено, на домашен и на други места.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.Со 16cm extender, максималната големина е 22" (56cm).П1 : Што материјал е оваа направени од?А1 : ПВЦ водоотпорен материјал на предниот дел на екранот и мека Lycra ткаенина на задниот дел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Тројно магија Велкро совршено да се вклопи во рака circumferences : МАЛИ 6" ГОЛЕМ 16".【Armband со приклучок за Слушал

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

Дополнителни Карактеристики : водоотпорен дизајн штити од вода и пот.Нудење на цел екран заштита и им ов

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкрат

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Ако Поради некоја причина Не Сте Целосно задоволни со овој Armband, Само да се Врати Или да Го Замени.Специј�

Димензија (инчи) : оддел димензии 5.15 H x 2.75 w / надворешни димензии 5.25 H x 3.25 w / armband должина без дополнителн

[Пакетот вклучува : ] 1 x phone случај (Додаток само, на мобилен телефон не е вклучен).Poco М3 Про 5 G телефон случа

Не грижете се за морале да го носат вашиот копчињата во вашиот џеб или губење на нив на спроведување; Б) п

【Лесни Samsung галакси a10, a20, a30, а50, a70, a10e, note10+,note10, забелешка 9, note 8, note5, s10, s9, s8, s7, s6; Samsung галакси s10 плус, s9 пл�

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Ние го цениме вашиот охрабрување.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни пат

76 инчи паметен телефон, како што се apple i Phone 7 плус / 7(5 【Совршен за Сите Активности】 водење armband случај по�

Оваа armband карактеристики на лесни Neoprene изградба направи да се движи со вас за време на вашиот повеќето н�

Scroll