Обновено
24 Компјутери Ден на Трудот Божиќ Ден Дрвени Орнаменти, Виси Дрвени Приврзоци за 6 на Септември Партија Материјали, Црвено, Бело, Сино Патриотски Gnomes Облик Cutouts Дрво Pe

24 Компјутери Ден на Трудот Божиќ Ден Дрвени Орнаменти, Виси Дрвени Приврзоци за 6 на Септември Партија Материјали,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 131.76

Топло напомена : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење. 【Она што Ќе Добиете за】- пакетот вклучува 24 парчиња на Денот на Независноста дрвени украси во 8 различни дизајни, 3 парчиња за секој дизајн, исто така, доаѓаат со 24 парчиња на јажиња за да се откажам од украси, доволни количини за вашиот Денот на Независноста декорација потреби.【Денот на независноста Дизајн】- 8 различни симпатична стилови на gnome дрво cutouts за вас. 【Трајни да се Користи】- Ден на Независност на gnome украси се направени од природни дрвен материјал, со добро полиран и мазни површини на двете страни, не burrs или дрво чипови, дрво материјал е цврсти и издржливи, можат да трае долго време. 【Лесно да се Откажам】- Секое парче дрво е дизајнирана со дупка, која ви овозможува да се откажам тоа лесно се опремени со јаже;може да се закачи на ѕид, на врата, прозорец, камин, завеса, таванот и така натаму, тоа е убав избор, да декорирате вашиот дом, канцеларија и во училница.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

☆Овие украси се опремени со виси јаже дека лесно може да се закачи на елката ☆ИДЕАЛЕН ОРКЕСТАРОТ Овие �

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.�

Во treetops може совршено да ги красат било елка.Сјајна дрво топката не ќе depress гранките на вашиот елка.Еднос

Вклучува 1 комплет.Секој комплет прави за 6" круг шепа печати украс.Дали ви се слави вашето домашно милен�

Одбележат бебе е првиот Божиќ со украс дека рамки богатство 2.5" Кол.фотографија од својата прва година.Д�

Белег Keepsake 2016 Година Dr Seuss Ти си Значат Еден, Гдин Grinch Музички Ornament That грд Grinch е во тоа повторно, крадење н�

Fillable дизајн : може да се пополни елка светилки украси со различни елементи како рендан хартија, бонбони,

Дек сали со оваа празнична празник décor!.Вклучува (6) украси.Кој жив, избрани боја за да се џез до вашиот déco

[Идеална големина на Божиќ украси] Овие декорација топки 2 25 скапоцен камен топки по пакет [Убава Божиќ Т�

Понуди повеќе опции за вас да се создаде фенси аранжман.Божиќ Декорација : Овие Божиќ топки украси функц

24 Компјутери Сјајот Снегулки : вредност пакет на 24 компјутери Божиќ сјајот снегулки во 4 различни модели

Целосноsculptured чевли ornament Bottom на чевли карактеристики печатени карактер и уметник signatures Artist Коди Reynolds Satin

Пакетот Вклучува : 1 buc 28 Инчи долго Злато Лустерот Облик Виси Украс.Лесен за Користење : На Декоративен у�

Божиќ Украси Царинење : Божиќ украс имаат многу симпатична гледа, исклучителна модели и да имаат добар з

Да се донесе мир на вашиот дрво со оваа Бела Татко Божиќ Keepsake Украс.Тој носи теал крзноисечените грб и но

Состојба : 100% Нов И Висок Квалитет.Материјал : Акрилик Стакло.Количина : 30 PCS(1pcs=1 Pendant+ 3 Octagonal монистра+ 4 Ви�

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашиот Божиќ Украс Сет вклучува 36 Дрвени Виси Украси од 12 Снегулки дизајни.Што вис�

SURPER ВРЕДНОСТ утврдена : 24 парчиња пластични виси Велигден јајце украси доаѓаат со пролет бои на розова, �

Пакетот вклучува 63 парчиња снегулка украси 8 метри бела жици и 60 парчиња круг двојно страна лента, што е �

Да ги користите овие украси да се создаде повеќе можност.57 инчи, крем сина pendant е прибл.Здрав материјал : �

R N' D Украс Декорација Сет вклучува 75 избрани украси во разновидни форми, големини и дизајни.Тие се соврш�

Високо сјаен финиш.Вкупната големина е 3 Инчи.Слика печатени на двете страни.Злато string вклучени за лесно

Карактеристики на roguish намигна на Дедо мраз со сјајот акценти; Јамка на врвот за лесно виси екранот.Напр�

Поединечно рачно изработени со неверојатен реализам со тим од високо професионални уметници, секој Poodle

Украс е рачно направена од Сан Диего стакло уметник Kevin Prochaska.Изработени целосно од borosilicate кристал и 24k з�

Срце облик на Изглед : Со тридимензионални изглед, овие baubles со срце облик дизајн се многу убави на изгле�

Остатоци нема да предизвика боли кога украси беа задушени, додека во споредба со фрагменти од стакло.За

11 инчен, Број на Светилка Монистра : 60, Тежина : 1000g L : Дедо Големина : 120cm / 23.62 инчен, Должина на Светлината �

Scroll