Обновено
(6 Pack Вредност Пакет) UNV35761 Еден-Ply Термичка Хартија во Ролни, 2 1/4 x 85 фт, Бела, 3/Пакет

(6 Pack Вредност Пакет) UNV35761 Еден-Ply Термичка Хартија во Ролни, 2 1/4 x 85 фт, Бела, 3/Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1596.00

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6. Спецификации подолу се однесуваат на секој објект поединечно.Произведен да OEM спецификации и се гарантирано да работат ефикасно во вашиот термички печатење машина.Обезбедува висок квалитет на производството со свежи црни слики.Овој производ е направен од дрво кое потекнува од уверение успеа шума.Големина : 2 1/4" x 85 ft; Хартија во Боја(s) : Бела; Ролни По Единица : 3; Машина за Компатибилност : Додавање на Машини; Калкулатори.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

Високата Гаранција за Квалитет Сертифициран од страна на Громот Теми ISO 9001 : 2015 Систем за Управување со �

ГОЛЕМ SIZE големината е 60" должина * 54" ширина, што е повеќе од просекот берберот / Салон кејп наметки.Косат�

Може да се користи за дома чување како облека, ватенка, кукли.Шик и едноставен изглед обезбедува природн

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

Shoe Box : Пластовидно пластични кутии за чевли ( големини до НАС 13) не само што ќе ви помогне да ги организир�

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

◆Moreorder : на Wastepaper Кошница Ќе го Задржи Вашето Соби во Потрага Елегантни и Чисти во секое Време.Мали Бин е

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

Scroll